Salvinorinas A - proveržis


Salvinoras a. Salvinorimas.

Salvinorinas A - proveržis. Salvinorinas a gaunamas iš salvia divinorum augalo. Salvia divinorum augalas - tai kol kas legalus psichodelinis augalas, galingesnis už dmt ir lsd. Tai pačiai šeimai priklauso ir vaistinis šalavijas. Rūkomas kuo grynesnis salvinorinas naudojant pypkę vienu ypu įtraukiant į plaučius ir palaikant.

Salvinorinas a gaunamas iš salvia divinorum augalo.

Ištrauka iš d. M. Turner knygos salvinorinas - psichodelinė salvia divinorum esmė , aprašanti daniel siebert patirtį su salvinorinu a (1993 birželio d. , 1,8 mg salvinorino (2,6 mg medžiagos)).

aš paruošiau gana neapdorotą, bet labai koncentruotą salvia divinorum ekstraktą. (. ) užbėriau 2,6 mg testuojamos medžiagos ant mažos aliuminio folijos skiautelės. Po ja laikiau mažą degiklį, ir kai medžiaga išgaravo, aš įkvėpiau dūmus per stiklo vamzdelį. Palaukiau truputį ir nusprendžiau, kad nieko nebus. Paskutiniai žodžiai, praskridę mano galva buvo kažkas panašaus į kaip ir maniau, šitas dalykas neaktyvus, einu išmesiu tai į šiukšliadėžę. tada staigokai aš atsiradau painioje, dinamiškoje sąmonės būsenoje. Visiškai neturėjau supratimo kur mano kūnas ar kur dingo mano visata. Menkai prisimenu šitą pradinę potyrio stadiją, bet žinau, kad daug kas atsitiko ir tai buvo panašu į tikrą amžinybę, kai iš tiesų tai tetruko porą minučių.

Aš žinojau, kad kažkas nepavyko ir aš desperatiškai bandžiau grįžti į realų pasaulį. Aš naršiau savo atmintį, bandydamas prisiminti savo kambarį, kuriame tik prieš kelias akimirkas sėdėjau. Bandžiau prisiminti kaip jaučiau savo kūną. Bet ką, ką nors, kad sugrįžčiau prie normalaus pasaulio. Bet kuo stipriau aš ieškojau bent kokios menkos gijelės ar normalumo prie kurio galėčiau užsikabinti, tuo labiau tai atrodė vis keisčiau. Kažkuriuo momentu pastebėjau, kad grįžtu prie to, kas neegzistuoja. Tai buvo tik efemeriškas sapnas.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2010 m.
  • 2 puslapiai (720 žodžiai)
  • Rytas
  • Salvinorinas A - proveržis
    10 - 2 balsai (-ų)
Salvinorinas A - proveržis. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/salvinorinas-a.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 19 d. 03:38
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo