Samprotavimo ir literatūrinio rašinio įžangos rašymas: Kodėl mūsų dienomis lietuviams svarbu išsaugoti tautinę tapatybę?


Samprotavimo ir literatūrinio rašinio įžangos rašymas Kodėl mūsų dienomis lietuviams svarbu išsaugoti tautinę tapatybę?


Pasaulyje gyvena daug žmonių, priklausančių skirtingoms tautoms. Kiekvienos tautos atstovai turi savitą kultūrą, pasaulėžiūrą, įsitikinimus, jiems būdinga skirtinga tautinė tapatybė. Tautinė tapatybė – žmogaus suvokimas, kad jis priklauso tam tikrai tautai, su kitais tautos atstovais gali kalbėti ta pačia gimtąja kalba, tęsti ir puoselėti iš protėvių perimtas tradicijas, gilintis į savo tautos istoriją, kurti unikalią, tik tai tautai būdingą kultūrą. Unikali, gilias tradicijas turinti kultūra būdinga ir lietuvių tautai. Lietuviai – maža tauta, tad šiuo metu vis sparčiau vykstant globalizacijos procesams labai svarbu išsaugoti savo tautinę tapatybę ir neištirpti kitų tautų kultūroje. Kodėl šiandieninė visuomenė labiau rūpinasi savo asmeninės gerovės kūrimu nei tautinės tapatybės išsaugojimo svarba?

Samprotavimo įžanga: Ar aišku, kokia tema bus kalbama? Ar apibrėžtos sąvokos, kurias vartosite rašiny? Ar galima įžvelgti problemą, kurią analizuosite?

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 1 puslapis (321 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Laura
  • Samprotavimo ir literatūrinio rašinio įžangos rašymas: Kodėl mūsų dienomis lietuviams svarbu išsaugoti tautinę tapatybę?
    10 - 3 balsai (-ų)
Samprotavimo ir literatūrinio rašinio įžangos rašymas: Kodėl mūsų dienomis lietuviams svarbu išsaugoti tautinę tapatybę? . (2020 m. Birželio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/samprotavimo-ir-literaturinio-rasinio-izangos-rasymas-kodel-musu-dienomis-lietuviams-svarbu-issaugoti-tautine-tapatybe.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 08 d. 02:12
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo