Samprotavimo rašinio kūrimas, kaip savianalizė


Marcinkeviciaus mazvydas ir ivaskeviciaus madagaskaras palyginimas. Ivaskevicius ir marcinkevicius lyginimas. Ar svarbu suvokti ir iprasminti tapatybe.

Samprotavimo rašinio kūrimas kaip savianalizė, provokacija ir kultūrinis žaidimas. Ištrauka iš programos Bendrųjų nuostatų, Literatūrinio (kultūrinio) ugdymo turinio apimties. Rašytojų kūrybos traktuotė kaip. A savianalizė. Samprotaujamojo rašinio traktuotė kaip. A. Savianalizė, kurią siūlo nepriklausomybės laikų literatūra. Išvada sukrėstas individas išgyvena skausmą dėl įvairių priežasčių. Provokacijos, kurias siūlo nepriklausomybės laikų literatūra provocare. Pavyzdys Nr. 2 Just. Marcinkevičiaus ,,Mažvydo" ir M. Ivaškevičiaus ,,Madagaskaro" lyginimas. Kultūriniai žaidimai, kuriuos siūlo nepriklausomybės laikų literatūra. Galimi samprotaujamojo rašinio. Kas yra savianalizė? Tai savo elgesio ir jausmų apmąstymas Kodėl taip pasielgiau. Savianalizė – tai prielaida aktualizuoti kūrinius. Su kokiomis samprotaujamojo rašinio dalimis susijusi savianalizė? Vadinasi, su visomis. Literatūrinė (kultūrinė) provokacija – prielaida kritiškai mąstyti Kultūriniai žaidimai – prielaida analitiniam mąstymui formuotis. Pavyzdys. I. Paruošiamieji darbai 1. Temos pasirinkimas Ar svarbu suvokti ir įprasminti tapatybę. Pavyzdys (tęsinys). 4. Dėstymo autorių, tekstų (kontekstų) pasirinkimas (tęsinys) a) Just.
  • MS PowerPoint 742 KB
  • 2015 m.
  • 16 puslapių (796 žodžiai)
  • Mokykla
  • Modestas
  • Samprotavimo rašinio kūrimas, kaip savianalizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Samprotavimo rašinio kūrimas, kaip savianalizė. (2015 m. Balandžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/samprotavimo-rasinio-kurimas-kaip-savianalize.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 16:13
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo