Samprotavimo temos, literatūra argumentavimui, citatos


Ar iš tiesų nelaimė padeda žmogui pažinti save. Ar visi darbai yra vienodai garbingi. Ar nelaime padeda zmogui pazinti save. Ar is tiesu nelaime padeda pazinti save. Ar aš galiu didžiuotis savo protėviais. Kodel pasauliui reikia ismokti pakantumo. Ar as galiu didziuotis savo proteviais rasinys. Kokiomis dvasinemis ligomis serga visuomene. Ar is tiesu neturime teises naudotis laime. Ar visi darbai yra vienodai garbingi samprotavimas.

Samprotavimo temos, literatūra argumentavimui, citatos. Samprotavimas gyvenimo prasmės temomis. Ar visi darbai yra vienodai garbingi? Ar mano gyvenime yra vietos žygdarbiui? Mylimas žmogus – laimingas žmogus? Ar iš tiesų svarbi tik ši akimirka? Charakteris lemia žmogaus likimą? Samprotavimas apie žmonių santykius. Žmoniją daug lengviau mylėti nei vieną konkretų žmogų ar iš tiesų neturime teisės naudotis laime, jei jos nekuriame? Tėvų ir vaikų konfliktas – amžinas kartų konfliktas? Samprotavimas pop-temomis. Populiarumas. Tai smùlkios šlovės monetos? Mada – tai dirbtinai sukelta epidemijakiek svarbus šiuolaikiniam jaunimui įvaizdis? Ar popkultūra yra menas? Masinė kultūra – kaimynas, draugas, priešas? Koks menas yra vertingas menas? Samprotavimas apie literatūrą. Ar literatūra moko gyvenimo? Kas yra talentas? Ar galėčiau knygą pavadinti savo draugu ir patarėju? Gyvenimas trumpas – neverta jo švaistyti bevertėms knygoms. Samprotavimas apie kalbą. Kalba – žmogaus sielos atspindysar iš tiesų žodis – svarbiausias dalykas žmogaus gyvenime? Mokėsi gerai savo kalbą – mokėsi ir svetimąkas savo kalbos nebrangina, tas ir kitos neišmoks. Kodėl svarbu išsaugoti gimtąją kalbą pasaulio kalbų kontekste? Samprotavimas apie tėvynę. Ar aš galiu didžiuotis savo protėviais? Kodėl gimtasis kraštas ne visada mylimas? Turėtume atsikratyti „pilėnų geno“. Ar lietuvių tautai skirta išnykti? Samprotavimas jaunimui aktualiomis temomis. Kas svarbiau mokantis – darbštumas ar gabumai? Ar iš tiesų visi žmonės lygūs? Ar verta ieškoti gyvenimo prasmės? Ar iš tiesų nelaimė padeda žmogui pažinti save? Samprotavimas apie moralines vertybes. Šiuolaikinės visuomenės vertybės. Gyventi dėl kitų ar gyventi sau? Girtas žmogus – ne žmogus. Ar sėkmė sugadina žmones? Kokiomis dvasinėmis ligomis serga visuomenė? Smurtas prieš vaikus. Ar įmanoma tai sustabdyti? Mūsų teisės ir pareigos visuomeneišiuolaikinėje visuomenėje kiekvienas turi kovoti už save ar žmonių dvasingumą ištiko krizė? Ar sąžinę galima nupirkti? Tolerancija. Kodėl pasauliui reikia išmokti pakantumo? Ar mokame būti tolerantiški kitokiems nei mes? Žemėje turi užtekti vietos visiems ( žemė – žmonių planeta). Samprotavimas apie gamtą. Gamta mūsų namai, todėl turime ją saugotižmogaus santykis su gamta dramatiškai pakitotik gamtoje žmogus gali būti pats savimiar žmogus tikrai visatos valdovas?
  • Lietuvių kalba Analizė
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2012 m.
  • 4 puslapiai (1272 žodžiai)
  • Livu
  • Samprotavimo temos, literatūra argumentavimui, citatos
    10 - 1 balsai (-ų)
Samprotavimo temos, literatūra argumentavimui, citatos. (2012 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/samprotavimo-temos-literatura-argumentavimui-citatos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 14:29
×