„Samsung“ mikro ir makro aplinkos analizės pristatymas


„Samsung“ mikro ir makro aplinkos analizė. Konkurentai. Tarpininkai. Tiekėjai. Universal Display Corporation - ekologiškų šviesos diodų technologijų ir medžiagų kūrėjas ir gamintojas. Ekonominė aplinka. Šis veiksnys yra labai svarbus „Samsung“. Užsitikriname visapusį konkurencingumą kainos. Politinė aplinka. Daugelyje rinkų, kuriuose veikia „Samsung“ politinė situacija yra jiems palanki. Socialinė aplinka. Socialinės kultūros tendencijos yra palankios „Samsung“. Technologinė aplinka. Technologinė aplinka yra stipriausia kompanijos pusė.


Universal Display Corporation - ekologiškų šviesos diodų technologijų ir medžiagų kūrėjas ir gamintojas, taip pat teikia paslaugas ekrano ir apšvietimo pramonei. Skyworks Solutions - amerikiečių puslaidininkių įmonė, kurios būstinė yra Irvine, Kalifornijoje, JAV „Skyworks“ gamina puslaidininkius, skirtus naudoti radijo dažnio ir mobiliojo ryšio sistemose. NXP Semiconductors -  Amerikos olandų puslaidininkių gamintojas, turintis dvigubą būstinę Eindhovene Integrated Device Technology -  projektuoja, gamina ir parduoda mažos galios, didelio našumo mišraus signalo puslaidininkių sprendimus pažangioms ryšių, skaičiavimo ir vartotojų pramonės įmonėms.

Šis veiksnys yra labai svarbus „Samsung“. Kai kurių besivystančių rinkų atsivėrimas privertė kompaniją pergalvoti pergalvoti ekonominį modelį. Nors įmonė galėjo plėstis globaliai, ji taip pat turėjo jaudintis dėl vykstančios pasaulinės ekonomikos krizės. Sumažėjusi pirkėjų perkamoji galia daugelyje rinkų privertė ieškoti pelningo sprendimo. Panašu, kad įmonė sugebėjo gerai prisitaikyti prie mažesnių vartotojų pajamų išsivysčiusiuose šalyse.

  • MS PowerPoint 732 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (414 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Vilius
  • „Samsung“ mikro ir makro aplinkos analizės pristatymas
    10 - 1 balsai (-ų)
„Samsung“ mikro ir makro aplinkos analizės pristatymas. (2020 m. Gegužės 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/samsung-mikro-ir-makro-aplinkos-analizes-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 05 d. 02:59
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo