Samsung organizacijos ilgalaikiai planai


“Samsung” organizacijos skirtumai. Strateginis planavimas. kas tai? ,,samsung “ organizacija ,,samsung “ organizacijos ištakos. Strateginio planavimo tikslas – kompleksiškai pagrįsti problemas. Kiekviena organizacija savarankiškai nustato strateginio planavimo tikslus. Planavimo procesas rodo. Samsung organizacija. Samsung kompanija labai sparčiai vystosi ir pasitelkia naujausias technologijas. Pradėjusi kaip nedidelė eksporto įmonė Tegu mieste Korėjoje. Samsung “ strateginiai ilgalaikiai planai. Kaip teigia naujasis šūkis, Samsung Electronics vizija ateinančiam dešimtmečiui yra įkvėpti pasaulį. Samsung “ trumpalaikiai strateginiai planai. Šiemet „Samsung“ tikisi viršyti pernai metų rezultatus ir pasiekti 300 mln. Išvados. Ilgalaikiai strateginiai planai skiriasi nuo trumpalaikių tuo.

Kiekviena organizacija savarankiškai nustato strateginio planavimo tikslus, atsižvelgdama į savo vykdomą veiklą. Bendriausi tikslai yra šie: Pelno augimo planavimas. Įmonės sąnaudų planavimas ir jų sumažinimas kaip tokio planavimo rezultatas. Rinkos dalies padidinimas, pardavimo dalies padidinimas. Firmos reputacijos palaikymas vartotojų tarpe. Firmos socialinės politikos gerinimas.

Šiemet „Samsung“ tikisi viršyti pernai metų rezultatus ir pasiekti 300 mln. telefonų pardavimus. 2013 metais Pietų Korėjos milžinas pardavė 280 mln. prietaisų iš kurių 25 mln. buvo išmanieji telefonai. Šiemet „Samsung“ nori parduoti 60 mln. išmaniųjų telefonų. Be to, ambicingi „Samsung“ planai rodo ir nykstančią paprastų mobiliųjų telefonų rinką: jei pernai tokių prietaisų ji pardavė 255 mln., tai pagal šių metų gaires šis skaičius turėtų būti apie 240 – t.y. 15 mln. mažesnis.

Ilgalaikiai strateginiai planai skiriasi nuo trumpalaikių tuo, kad ilgalaikiai žvelgia į ateitį ilgesniam negu trijų metų laikotarpiui. Trumpalaikiai planai yra greičiau įgyvendinami ir realistiškesni, nes jie yra parengiami artimiausiu laikotarpiu. Ilgalaikius planus yra sunkiau įgyvendinti nei trumpalaikius, nes jiems reikia tam tikrų sąlygų ir viskas turi būti daroma mažais žingsniais.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 404 KB
  • 2014 m.
  • 14 puslapių (768 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vitalija
  • Samsung organizacijos ilgalaikiai planai
    10 - 2 balsai (-ų)
Samsung organizacijos ilgalaikiai planai. (2014 m. Lapkričio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/samsung-organizacijos-ilgalaikiai-planai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 16:27
×