San marinas skaidrės


San marinas. San Marinas Apeninų pusiasalio šiaurinėje dalyje įsikūręs miestas-valstybė. Informacija apie miestą-valstybę. San Marinas patenka tarp 5 mažiausių ir įspūdingiausių nykštukinių valstybių. Titano kalnas. Titano kalnas – kalnas Apeninų kalnų grandinėje. Trys San Marino bokštai. Guaita Cesta Montale. Faktų apie San Mariną. San marino oficialus pavadinimas – šviesioji san marino respublika. Turizmo objektai. San Marinas gali pasiūlyti ne tik kvapą gniaužiančias panoramas. San Marino bazilika San Marino bazilika pastatyta vietoje. Palazzo Pubblico rotušė Palazzo Pubblico yra visuomenės rūmai. San Marino gyvenimas. Turėdamas mažai gamtinių. Jeigu aplankysite San Mariną nepasigailėsite.

San Marinas Apeninų pusiasalio šiaurinėje dalyje įsikūręs miestas-valstybė, Europos žemyne, Italijos šalyje. Jo sostinė – San Marinas. Ji yra seniausia respublika pasaulyje. Jame gyvena apie 30 tūkstančių gyventojų, sanmariniečiai kalba itališkai, vietine romanjolių tarme ir tiki krikščionybe. San Marine yra subtropinė klimato juosta, žiemą temperatūra svyruoja nuo -2ºC iki +10 ºC, vasarą – nuo +20 ºC iki +30 ºC.

Pirmasis stūksantis bokštas – Guaita. Antrasis bokštas – Cesta. Trečiasis bokštas – Montale. Visi išskyrus trečią bokštą yra prieinami turistams. Šie bokštai yra Titano kalno viršūnėse.

San Marino oficialus pavadinimas – ŠVIESIOJI SAN MARINO RESPUBLIKA; Šio miesto - valstybės valdymo forma yra parlamentinė respublika; San Marino plotas siekia 61km²; Kiti didesni miesteliai: Borgo, Madžorė, Servalė; Sat San Marine metai skaičiuojami ne pagal Grigaliaus kalendorių, o nuo respublikos įkūrimo datos. Yra dvi policijos rūšys: civilinė policija ir žandarmerija; Yra tik vienas kalėjimas su 4 kameromis ir nulinis nusikalstumas; San Marinas garsėja savo kulinarijos ypač konditerijos gaminiais; Svarbiausios lengvosios pramonės šakos – tekstilė, odos dirbiniai; San Marinas turi savo prekybos laivyną, jį sudaro keli nedideli laivai, stovintys Riminio uoste.

  • MS PowerPoint 1270 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (476 žodžiai)
  • Ringaile
  • San marinas skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
San marinas skaidrės. (2015 m. Gegužės 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/san-marinas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 04:51
×