Sanatorija Druskininkuose Eglė


Druskininkai egle kainos. Darbas druskininku sanatorijose. Eglės sanatorijos kainos. Darbas sanatorijoje. Egle sanatorija kainos. Poilsis druskininkuose egle. Sanatorija egle kainos. Darbas sanatorija druskininkuose. Egles sanatorija kainos. Druskininkai sanatorija kainos.

Sanatorija Eglė Drusikininkuose. Sanatorijos ir jos paslaugų analizė. Įvadas. Norminių dokumentų reglamentuojančių nagrinėjamą veiklą apžvalga. Sanatorijos „eglė“ istorija. Sanatorijoje „eglė“ siūlomos paslaugos. Kainos. Apklausa ir klientų nuomonių paskirstymo diagramos. Išvados. Anketos pavyzdys.

„Eglės“ sanatorijos miegamieji korpusai vienu metu talpina daugiau nei 1100 klientų. Sanatorijos svečiams skirta 200 vienviečių, 400 dviviečių ir 40 liukso klasės kambarių su visais patogumais. „Eglėje“ sukurtos geros sąlygos šeimoms: siūlomi erdvūs vieno kambario liuksai su virtuvėle. Yra dviviečių reabilitacinių kambarių, skirtų žmonėms su negalia. Sanatorijoje aplinka pritaikyta žmonių su fizine negalia reikmėms.

Maitinimas yra kelių tipų : siūlomas gausus švediško stalo meniu arba subalansuotas dietinis maitinimas tris kartus per dieną.

„Eglės“ sanatorija teikia viešbučio, transporto, internetinio ryšio paslaugas. Poilsio metu galima naudotis baseinais, infraraudonųjų spindulių, garine pirtimis, sauna, treniruoklių sale. Vasarą sanatorijos svečiai gali poilsiauti paplūdimyje ir mėgautis pasivaikščiojimais miško takais. Atvykstantieji su vaikais turi galimybę pasinaudoti vaikų kambario paslaugomis. Be to, lauke įrengta vaikų žaidimų aikštelė.

Sanatorijoje organizuojamos ekskursijos, konferencijos. Norintiems sveikai ir efektyviai pailsėti, „Eglės“ sanatorija siūlo specialiąsias programas: savaitines arba savaitgalio ir kt.

Atvykti į „Eglės“ sanatoriją galima su gydytojo siuntimu arba be jo. Norint atvykti reikia kreiptis į savo gydantį gydytoją ir jis pasakys, ar gydymą apmokės Teritorinės ligonių kasos (TLK), ar reikės mokėti pačiam.

Į „Eglės“ sanatorijos kelialapio kainą įskaičiuota: kambarys su dušu ir WC bei kitais patogumais, pusryčiai, pietūs ir vakarienė, ir iki penkių gydomųjų procedūrų kasdien. Sumokėjus kelialapio kainą, nebereikia papildomai pirkti jokių paslaugų.

Sanatorija veikia ištisus metus, kurioje svečiai visada laukiami.

  • Microsoft Word 76 KB
  • 2012 m.
  • 28 puslapiai (4723 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sanatorija Druskininkuose Eglė
    10 - 3 balsai (-ų)
Sanatorija Druskininkuose Eglė. (2012 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/sanatorija-druskininkuose-egle.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 03:09
×