Sanatorijų paslaugų paklausa ir pasiūla


Sanatoriju teikiamos paslaugos druskininkuose. Druskininku kurorto populiariausios paslaugos. Apgyvendinimo paslaugu rinka 2013 druskininkai.

Anotacija. Summary. Įvadas. Sąvokos. Sanatorijų teikiamų paslaugų samprata. Paslaugų savybės, klasifikacija. Sanatorijų teikiamos paslaugos. Paslaugų paklausa ir pasiūla. Paslaugų vartotojų sanatorijų poreikių ypatumai. Druskininkų kurorto sanatorijų paslaugų paklausos ir pasiūlos analizė. Sanatorijų paslaugų situacijos apžvalga druskininkų kurorte. Sanatorijų paslaugų pasiūlos apžvalga druskininkų kurorte. Tyrimų metodologija. Druskininkų kurorto sanatorijų paslaugų paklausos analizė. Darbuotojų nuomonės apie teikiamas paslaugas analizė. Druskininkų kurorto sanatorijų paslaugų pasiūlos plėtros kryptys. Išvados. Literatūra. Priedai.

Vienas iš uždavinių, siekiant stiprinti Lietuvos turizmo rinką ir didinti šalies patrauklumą užsienio turistams, yra apgyvendinimo paslaugų rinkos plėtojimas.

Šiame darbe mes nagrinėjame specialaus apgyvendinimo paslaugų pasiūlą ir paklausą Druskininkų kurorte.Druskininkai yra ne tik sanatorinio gydymo kurortas, bet ir turistų pamėgtas, jų gausiai lankomas miestas. Kurortas turi daugiau kaip 150 metų gydymo patirtį ir senas gydymo tradicijas. Palanki Druskininkų kurorto geografinė padėtis, teigiami klimato ypatumai, gydomieji faktoriai, išvystyta turizmo ir rekreacinių paslaugų infrastruktūra sudaro puikias galimybes svečiams pasiūlyti specialaus apgyvendinimo paslaugas, kurias gali teikti Druskininkų kurorto populiarios sanatorijos. Druskininkai dabar – modernus ir patrauklus gydymo ir rekreacijos centras, viliojantis vis daugiau svečių teikiamų paslaugų įvairove.

Šio darbo pagrindinė nagrinėjama problema – sanatorijų paslaugų pasiūlos ir paklausos atitikimas.

Tikslas – atlikti sanatorijų paslaugų Druskininkų kurorte pasiūlos ir paklausos analizę.

Pagrindiniai baigiamojo darbo uždaviniai:

1) pateikti ir apibūdinti Druskininkų kurorto situaciją;

2)išanalizuoti Druskininkų kurorto teikiamas sanatorijų paslaugas;

3)pateikti sanatorijų paslaugų SWOT analizę;

4) pasiūlyti, remiantis atlikto tyrimo rezultatais, teikiamų paslaugų tobulinimo prioritetus.

Šiame darbe naudojome aprašomąjį tyrimo metodą, atliekant pirminį tyrimą, bei naudojant antrinius duomenis. Pirminius duomenis rinkome savo sudarytos anketos pagalba. Surinkus duomenis, atlikome duomenų analizę, apibendrinimus ir pateikėme specialaus apgyvendinimo paslaugų ir jas teikiančių įmonių tobulinimo ir plėtros galimybes.

Uždavinių įvykdymui naudojama ši darbo metodika:

1)SWOT analizė;

2)dokumentų analizė;

3) anketinė apklausa.

  • Vadyba Bakalauro darbas
  • Microsoft Word 272 KB
  • 2013 m.
  • 61 puslapis (14009 žodžiai)
  • Lina
  • Sanatorijų paslaugų paklausa ir pasiūla
    10 - 3 balsai (-ų)
Sanatorijų paslaugų paklausa ir pasiūla. (2013 m. Gegužės 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/sanatoriju-paslaugu-paklausa-ir-pasiula.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 03:05
×