Sančo Pansos paveikslas


Sanča pansa paveikslas. Don kichoto ir sančo pansa apibudinimas. Sančas pansa aprasymas.

Sančo Pansos paveikslas. Sančas Pansa – ištikimas ginklanešys. Sančos Pansos paveikslas yra dinamiškas. Pasakojimo pradžioje Sančas Pansa pasirodo kaip kvailas ir bailus kaimo valstietis. Pablo Pikaso piešinys 1959m. Bet vėliau Sančas Pansa įrodo turįs gerą širdį. Sančo Pansos išvaizda. Sančos Pansos išvaizda aprašoma santūriau. Statula Madride, Ispanijoje. Sančas Pansa yra paprastas kaimo valstietis. Nors spręsdamas painias situacijas parodė daug išminties. Apibendrinimas. Taigi, Sančas Pansa yra išties spalvinga asmenybė.

Sančos Pansos paveikslas yra dinamiškas, keičiasi per visą knygą, jo asmenybė atsiskleidžia ne iš karto.

Bet vėliau Sančas Pansa įrodo turįs gerą širdį, esąs ištikimas Don Kichotui, taip pat nestokojąs išminties, kurios prireikė valdant salą, ir netgi gudrumo. Sančas kartai šaiposi ir apgaudinėja savo šeimininką, tačiau dažniausiai iš jo mokosi, ištikimai jam tarnauja.

Sančos Pansos išvaizda aprašoma santūriau, Servantesas nedatalizuoja, nekomentuoja jo išorės. Sužinom tik tiek, kad Sančas yra mažo ūgio ir drūtas, su dideliu pilvu (panza ispanų šnekamojoje kalboje reiškia „pilvas“).

  • MS PowerPoint 178 KB
  • 2016 m.
  • 14 puslapių (267 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ievaja
  • Sančo Pansos paveikslas
    10 - 9 balsai (-ų)
Sančo Pansos paveikslas. (2015 m. Sausio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/sanco-pansos-paveikslas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 13:45
×