Sandeliavimo logistika namų darbas


„Sandėliavimo logistika“. Įvadas. Logistika turi įtaką, tiesioginę ar netiesioginę. Sandėliavimo sąvoka. Sandėliavimo logistika - tai logistikos sistemos elementas. Sandėliavimo funkcijos. Perkelimas Skirstoma į keletą veiklų Priėmimas. Saugojimas 2. 1 Laikinas, tai reikalingos produkcijos saugojimas. Informacijos teikimas arba perdavimas. Sandėliai paskirstymo procese. Sandėliai tai patalpos kuriose yra saugoma produkcija. Sandėlių rūšys. A pagal konstrukciją. Tiekimo ir paskirstymo srities sandėlius. Sandėlių funkcijos. Išlyginamosios – tai medžiagų poreikio ir jų gavimo neatitikimo šalinimas. Sandėliavimo sistema. Visuma techninių, organizacinių ir informacinių priemonių. Išvados. Apibendrinant visą darbą, matome. Ačiū už dėmėsį.


Logistika turi įtaką, tiesioginę ar netiesioginę, beveik kiekvienai mūsų gyvenimo sferai. Šiuolaikinė verslo sritis nėra išimtis. Literatūroje egzistuoja daugybė logistikos sampratos paaiškinimų. logistika tai – materialiųjų srautų planavimo, organizavimo ir kontrolės procesas, šių srautų sandėliavimas ir saugojimas, informacijos perdavimas apie jų judėjimą ir išsiuntimas į paskyrimo vietas siekiant kokybiško klientų poreikio tenkinimo.

Sandėliavimo logistika - tai logistikos sistemos elementas, verslo dalis, atsakinga už prekių bei medžiagų sandėliavimą. Šios srities specialistai yra atsakingi už logistinį planavimą bei organizavimą, jų pareigas taip pat apima prekių priėmimas, patvirtinimas, pakrovimas, saugojimas, transportavimas bei pakavimas. Apibendrinant, sandėliavimas apima atsargų, tai yra žaliavų,komponentų bei reikalingų gamybai dalių ir jau pagamintos produkcijos,skirtos tiekmui, saugojimą, kitaip tariant laikymą, logistikos proceso fazių metų. Sandėliavimo logistikos esmė yra reguliuoti ir optimizuoti medžiagų, informacijos ir turto srautus nuo pat užsakymų pradžios iki pat pardavimų.

Perkelimas; Skirstoma į keletą veiklų : Priėmimas, apima produkcijos iškrovimą iš transporto priemonių, žinių apie atsargas registravimą, defektų nustatymą, krovinių kiekio patikrinimą pagal važtaraščius ir priėmimo dokumentų įforminimą. Perdavimas, produkcijos pristatymas į sandėlius, jos sujungimas į vieną siuntą bei pateikimas išvežimui. Užsakymų atrinkimas, ši veikla atako už produkcijos grupavimą į tam tikrą asortimentą, tokį kokio reikia užsakovui.

  • MS PowerPoint 58 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (810 žodžiai)
  • Universitetas
  • D
  • Sandeliavimo logistika namų darbas
    10 - 3 balsai (-ų)
Sandeliavimo logistika namų darbas. (2016 m. Spalio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/sandeliavimo-logistika-namu-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 22 d. 13:28
×