Sandėliavimo sistema projektas


Sandėliavimas. Sandėliavimo sistema. Sandėliavimo sistema vadinama visuma techninių. Ši sistema atlieka. Sandėlių sistema. Sandėlių sistema – tai visuma įmonėje esančių sandėlių. Logistikos sandėlių sistemą sudaro aprūpinimo ir paskirstymo sandėliai. Sandėliavimo sistemai įtakos turintys veiksniai. Funkcinė sandėlių orientacija (į gamybos procesą ar paskirstymąSandėlių strategija. Ją sudaro šios pagrindinės sprendimų kryptys Sandėlių centralizavimo laipsnis. Svarbiausios sandėlių funkcijos. Išlyginamosios ( medžiagų. Sandėlių technikos rūšys.


Funkcinė sandėlių orientacija (į gamybos procesą ar paskirstymą) 2. Vieta (orientuota į gamyba, orientuota į rinką ir geografinę padėtį, orientuota į paskirstymą, trasnportavimo techniką) 3. Sandėliavimo pajėgumas. 4. Investicijos ir finansavimas( nuosavų sandėlių įrangimas ar svetimų naudojimas). Apsirūpinimas įrengimais, pastatais , įranga. 5. Sandėliavimo sistemos planavimas. 6. Sandėliavimo procesai (medžiagų atvežimas ir identifikavimas, medžiagų rūšiavimas ir paruošimas sandėliuoti, sandėliavimo transportas, pakrovimas, paruošimas gabenti. 7. Sandėlio ūkio tvarkymas ir sandėlio atsargos.

Išlyginamosios ( medžiagų poreikio ir jų gavimo neatitikimų šalinimas) Garantinės ( Nepertraukiamas technologinis gamybos procesas, nesudarant žaliavų trūkumo) Spekuliatyvinės (reguliuojami atsargų kiekiai, susiklosčius palankioms sąlygoms perkami didesni atsargų kiekiai. Šis atsargų kiekio perteklius vėliau gali būti parduotas didesnėmis kainomis ar panaudotas gamyboje). Pagerinimo ( Medžiagų ir žaliavų kokybės tobulinimas, viekiant atitinkamoms sąlygomis).

  • MS PowerPoint 1458 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (431 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Povilas
  • Sandėliavimo sistema projektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Sandėliavimo sistema projektas. (2019 m. Gegužės 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/sandeliavimo-sistema-projektas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 06 d. 06:41
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo