Sandėliavimo sistemos valdymas


Įvadas. Darbo objekto, informacinių šaltinių ir tyrimo metodų apžvalga. Sandėliavimo ir paskirstymo teorijos analizė. Logistikos įmonės sandėliavimo procesas. Logistikos įmonės logistinio paskirstymo procesas. Logistinio produkto vežimo technologinis procesas. Uab „baltic logistic solutions“ sandėliavimo ir paskirstymo procesas. UAB „Baltic Logistic Solutions“ sandėliavimo procesas. UAB „Baltic Logistic Solutions“ paskirstymo procesas. UAB „Baltic Logistic Solutions“ transportavimo proceso organizavimas. Išvados ir pasiūlymai. Terminų ir sąvokų žodynas. Literaturos sąrašas.

Darbo objektas:

Darbo tikslas: Išanalizuoti UAB „Baltic Logistic Solutions“ sandėliavimo ir paskirstymo procesą.

Darbo uždaviniai:

1. Teoriškai išanalizuoti sandėliavimo ir paskirstymo procesą.

2. Išanalizuoti UAB „Baltic Logistic Solutions“ sandėliavimo procesą.

3. Analizuoti UAB „Baltic Logistic Solutions“paskirstymo procesą.

Bene svarbiausia valdymo sistema įmonėje UAB „Baltic Logistic Solutions“ yra programa „Paragon“. Šią programą įmonė įsigijo pirmoji Lietuvoje, dabar tokia pačia programa naudojasi dauguma didžiųjų logistikos įmonių. Šios programos pagalba yra sudaromi vairuotjų maršrutai net minučių tikslumu. Programa labai palengvina vairuotojų – ekspeditorių darbą, kadangi yra nurodyta, kada skirtingos klientų įmonės atsidaro, kokiu maršrutu patogiausiai ir greičiausiai įveikti tos dienos atkarpas ir pan. Ši programa taip pat naudinga ir įmonės valdžiai, nes pagal ją yra matomos kuro sąnaudos ir kokiu greičiu įvairūs atstumai įveikiami skirtingų vairuotojų.

Taip pat įmonėje yra įrengtas blaivumo patikros punktas, kur vairuotojai kasdien turi tikrintis blaivumą du kartus – prieš išvažiuojant į reisą ir grįžus iš reiso. Medicininis patikrinimas yra būtinas visose ekspedicinėse įmonėse. Tai padeda užtikrinti ir vežamų krovinių saugumą ir įmonės turto (tokių kaip transporto) saugumą.

Apibendrinant įmonės UAB „Baltic Logistic Solutions“ sandėliavimo procesą sandėliai turi nemažai įrengtų valdymo sistemų, ir visos jos yra labai reikalingos, nes atlieka svarbias funkcijas. Įmonėse reikia diegti kuo daugiau kompiuterizuotų patikros programų, kad padėtų išvegti daugumos klaidų, kurias žmogaus ranka neišvengiamai padaro. Kai kurios programos tiesiog palengvina darbą. UAB „Baltic Logistic Solutions“ Klaipėdos filialo sandėlio darbo planavimas ir organizavimas vyksta tikslingai, visada pagal planą ir tik su menkomis klaidomis. Kadangi vykstant rankų darbui pasitaiko klaidų, logistikos vadybininkas nuolat ieško naujų būdų, kaip išvengti jų. Jis dažnai važiuoja į kitų filialų sandėlius, iš ten semiasi naujų idėjų. Tai ir lemia darbo efektyvumą, patenkintus klientus ir, žinoma, įmonės klestėjimą. Dokumentų tvarkimo klausimu dirba savo darbą išmanantis žmogus, tačiau nors ir jis šioje sritije yra kvalifikuotas, klaidų pasitaiko. Taigi, nors įmonės UAB „Baltic Logistic Solutions“ Klaipėdos filialo sandėlis yra tik trumpalaikė prekių stotelė, tačiau čia yra vykdomos dauguma sandėlio funkcijų. Vykdant reikiamas sandėlio funkcijas viskas visada vyksta pagal planą, būna griežtas valdymas, todėl retai pasitaiko klaidų. Taip pat šis sandėlys turi kelias savo strategijos kryptis tam, kad sandėlio darbas visada vyktų taip, kaip yra nustatyta.

  • Microsoft Word 1118 KB
  • 2015 m.
  • 27 puslapiai (7187 žodžiai)
  • Universitetas
  • Emilija
  • Sandėliavimo sistemos valdymas
    10 - 8 balsai (-ų)
Sandėliavimo sistemos valdymas. (2015 m. Kovo 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/sandeliavimo-sistemos-valdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 11:32
×