Sandėliavimo valdymo funkcija logistikoje


Įvadas. Sandėlių svarba paskirstymo procese. Logistikos centro vietos strateginis parinkimas. Sandėlių funkcijos ir uždaviniai. Atsargų paskirtis ir jų klasifikavimas. Sandėlių tipai. Praktinė dalis. Sandėliavimo logistika Uab „Entafarma“. Logistikos ir sandėliavimo paslaugos. Logistikos paslaugos. Sandėliavimo paslaugos. Išvados. Šaltinių sąrašas.

Darbo tikslas: atskleisti logistikos sandėliavimo pagrindinius reikalavimus bei siūlymus. Aptarti pasirinktos įmonės „UAB“ Entafarma logistikos sandėliavimo pateiktus duomenis.

2.2 Logistikos centro vietos strateginis parinkimas

2.3Sandėlių funkcijos ir uždaviniai

2.4 Atsargų paskirtis ir jų klasifikavimas

2.5 Sandėlių tipai

Įmonė tiesiogiai dirba su dauguma gamintojų, esančių Lietuvos rinkoje, turima virš 700 klientų visoje Lietuvoje, taip pat ir Latvijoje bei Estijoje.

3.2.1 Logistikos paslaugos

Galiausiai apžvelgus UAB „Entafarma“ galima pasakyti, jog įmonė turi sukaupusi nemažą darbo patirtį (daugiau kaip 20 metų rinkoje), dirba labai perspektyviai, sieka visų savo užsibrėžtu tikslų. Įmonė dirba darniai, sklandžiai ir pelningai, užimdama vis tvirtesnes pozicijas vaistų rinkoje. Apie tai byloja ir tokie faktai: naujai įsikūrusioje įmonėje dirbo 3 entuziastai, o šiandien komandą sudaro virš 80 darbuotojų - puikių savo srities specialistų. ENTAFARMA - farmacinės logistikos paslaugų lyderė Baltijos šalyse. Jos paslaugomis gamintojai naudojasi ir kaip „uostu" ant rytinės ES sienos – pristatyti prekėms į ES nepriklausančias šalis (Azerbaidžaną, Armėniją, Baltarusiją, Gruziją, Kazachstaną, Kirgizstaną, Moldovą, Mongoliją, Tadžikistaną, Turkmėnistaną, Ukrainą, Uzbekistaną ir kt.).

  • Microsoft Word 33 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (3330 žodžiai)
  • Universitetas
  • Elena
  • Sandėliavimo valdymo funkcija logistikoje
    10 - 4 balsai (-ų)
Sandėliavimo valdymo funkcija logistikoje. (2015 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/sandeliavimo-valdymo-funkcija-logistikoje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 05:08
×