Sandėlio logistika įmonės sandėlio analizė


Įvadas. Darbo objekto apžvalga. Sandėlių logistika. Sandėlių funkcija. Įmonės sandėlio analizė. Sustambintas krovinio vienetas. Pastatas. Kėlimo – transporto įrengimai. Sandėliavimo būdas. Sandėlio logistinis procesas. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.


Yra kaip tanzito pakopa, kurioje atgabenti kroviniai yra išskirstomi, performuojami ir, jei reikia, papildomos jų atsargos(Minalga, 1997, 72 p .).

Įmonė sandėliuoja, perkrauna ir pakuoja įvairaus gabarito krovinius. Būna ir mažų krovinių (siuntų) kurie sveria 0,5 kg ir gali būti didelių krovinių kurių svoris būna 3 tonos (6 metrų ilgio, 0,5 metro aukščio ir 0,5metro pločio).

B zonoje yra du konsoliniai stelažai,(stelažai A3), kuriuose yra laikomi ilgi kroviniai ir frontalinis stelažas (stelažas A1). Jame yra laikomi paruošti išvežimui paletiniai kroviniai.

A zonoje yra frontaliniai stelažai (stelažas A2), čia yra laikoma sandėliuojama produkcija.

Sandėliavimo būdas įmonėje yra išskirtas pagal zonas. Atvykusios prekės yra sutikrinamos B zonoje ir paskui išskirstomos sandėlio A, B ir C zonose. Kroviniai ant euro padėklų yra laikomi A zonoje frontaliniuose stelažose, o jai nestandartiniai tai laikomi C zonoje ant grindų, o aliuminiai profiliai laikomi B zonoje koncokiniuose stelažose.

Frontaliniai stelažai yra sandėlio A ir B zonose. B zonojė yra dviejų dalių, 4,20 m aukščio frontaliniai stelažai(žr.piedose – stelažas A1). Į dvi stelažo dalis telpa 18 euro padėklų, kurių bendras svoris yra 20 t. Dar B zonoje yra dviejų dalių konsoliniai stelažai, juose laikomi 6 metrų ilgio aliuminiai profiliai (žr.priedose – stelažai A3).

A zonoje yra 16 dalių , 4,20m aukščio frontaliniai stelažai. Į juos galima sudėti 144 euro padėklus (žr.priedose – stelažai A2).

Įmonės sandėlyje rampos nėra, tai iškrovimai vyksta lauko privažiavimo aikštelėje. Kroviniai išimami iš transporto priemonės ir vežami į sandėlio B zoną kur krovinys suskaičiuojamas ir patikrinama ar nėra pažeistas. Radus pažeidimą ar neatitikimą pagal užsakymo kiekį daromos nuotraukos, surašomas neatitikimo ar pažeidimo aktas ir siunčiamas tiekėjui.

Paskui sandėlyje prekės išskirstomos po sandėlio B ir C zonas. Kroviniai telpantys į frontalinius stelažus vežamos į A zoną, o jai kroviniai netelpa tai dedami C zonoje ant grindų.

A zonoje stelazai yra sužimėti pagal statybines medžiagas – birūs (maišuose), ruloninė danga (plėvelės), tvirtinimo detalės (smeigės, varžtai) ir aliuminio detalės sudėtos dėžėse.

Klientų užsakymai yra gaunami elektroniniu paštu, suderinamas pristatymo terminas ir apmokėjimo sąlygos. Tada užsakymo lapas su medžiagų pavadinimais ir kiekiais pateikiamas sandėlininkui sukomplektuoti išvežimui. Išvežimai vyksta kitą dieną nuo užsakymo lapo gavimo į sandėlį.

  • Microsoft Word 1304 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (2378 žodžiai)
  • Kolegija
  • Linas
  • Sandėlio logistika įmonės sandėlio analizė
    7.3 - 3 balsai (-ų)
Sandėlio logistika įmonės sandėlio analizė . (2017 m. Vasario 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/sandelio-logistika-imones-sandelio-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 19 d. 18:46
×