Sandėlio operacijų valdymas Maxima LT


Sandėlio operacijų valdymas UAB „MAXIMA“. Kursinis darbas. Įvadas. Logistinė grandinė. Sandėliavimo esmė ir svarba logistinėje grandinėje. Sandėlio organizacinės valdymo struktūros. Sandėlių valdymo sistemos. Sandėlio operacijų valdymo optimizavimas. UAB ,,maxima“. UAB ,,MAXIMA“ sandėlių operacijų valdymas. Pasiūlymai UAB ,,MAXIMA“ atsargų optimizavimui sandėlyje. Išvados.


Logistinė grandinė yra vieta kur prekių ir informaciniai srautai juda nuo tiekėjo iki vartotojo.

Formuojant sandėlio valdymo organizacinę struktūrą yra keliami pagrindiniai reikalavimai – užtikrinti kuo didesnę darbų valdymo kontrolę bei operatyvų vadovavimą. Darbinę sandėlio struktūrą, kaip valdymo funkciją, formuoja organizavimas. Jo procesas struktūrizuoja darbą ir formuoja padalinius pagal sandėlio veiklos tikslus, dydį ir uždavinius, veiklos pobūdį, personalą bei technologiją.

Nori teisingai pasirinkti sandėlių valdymo sistemą kompanijai, pirmiausiai reikia visiškai suprasti ko jai reikia ir pagrindinius verslo reikalavimus, ne tik šiandien, bet ir kurį laiką ateityje. Yra sukurta daugybė sistemų, tačiau išanalizavus rinką pastebima, kad labiausiai paplitusios yra kelios sandėlių valdymo ir kontrolės sistemos, tokios kaip: Sistema ,,Vision“; Sistema ,,Eman“; Sistema ,,Exact“; Sistema ,,Starsort“ Sistema ,,EDS“ ir kitos.

Optimizavus sandėlio veiklą sumažėja bendros veiklos sąnaudos, padidėja bendras pelnas ir kiti ekonominiai rodikliai. Sandėlio veiklos optimizavimas sudaro sąlygas įmonei padidinti savo pajamas. Sandėlio veiklos optimizavimo lygis siejamas tiek su visu sandėlio ūkiu, konkrečiu sandėliu, tiek su sandėlio pastatu, techniniu aprūpinimo lygiu, tiek su logistinio proceso valdymu.

  • MS PowerPoint 111 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (624 žodžiai)
  • Kolegija
  • Greta
  • Sandėlio operacijų valdymas Maxima LT
    10 - 4 balsai (-ų)
Sandėlio operacijų valdymas Maxima LT. (2016 m. Lapkričio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/sandelio-operaciju-valdymas-maxima-lt.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 13 d. 03:32
×