Sandėlio sandėliavimo sistema Uab „Gevara“


Įvadas. Uab „Gevara“ techninio – technologinio posistemio moduliai. Pastatas. Krovos vienetai. Kėlimo – transporto įrenginiai. Uab „Gevara“ sandėlio funkcinis posistemis. Sandėliavimo būdas. Uab „Gevara“ sandėlio logistinis procesas. Uab „Gevara“ aptarnavimo posistemis. Literatūros sąrašas.


Pagal sandėlių klasifikaciją „Šviesa“ Logistikos centro patalpos, kurias nuomojasi įmonė UAB „Gevara“ būtų priskiriamos kaip paskirstymo logistikos sandėlys. Tokio tipo sandėliai dažniausiai skirti laikinai saugoti prekes partijomis, prekių nomenklatūra nedidelė, atvežti sustambinti krovos vienetai dažniausiai sandėlyje nėra išformuojami. Šiuose sandėliuose paprastai aukštas mechanizacijos lygis. UAB „Gevara“ sandėlio plotas – 4000 kv. m..

UAB „Gevara“ techninio – technologinio posistemio moduliai

Įmonės techninę – technologinę posistemę sudaro: krovinio vienetas, pastatas (įrenginys), kėlimo – transporto įrenginiai. Kiekvieną iš šių modulių aptarsiu šiek tiek plačiau.

Kadangi UAB „Gevara“ pagrindinė veikla yra dalinių krovinių ekspedijavimas sandėlyje yra sandėliuojami įmonės klientų pervežami kroviniai. Dažniausiai kroviniai tik laikinai saugomi įmonės sandėlyje, laukdami tolimesnio savo transportavimo. Įprastai kroviniai yra supakuoti ir sukrauti ant euro palečių, ar tiesiog kartoninėse dėžėse. Paletės ir dėžės sudėtos į stelažus. Kiekvienas stelažų eilė yra sunumeruota, o prie kiekvienos prekės ar paletės priklijuoti bar kodai bei prisegtas užsakymas ir važtaraštis, kad nepasimesti, kuriam klientui ir su kuria mašina šie kroviniai turi būti pervežami toliau.

UAB „Gevara“ dažniausiai ekspedijuoja dalinių krovinių judėjimą per savo sandėlį, tai reiškia, jog kroviniai yra atvežami iš vienos vietos į sandelį, sandėliuojami tam tikrą laiką, kol sukomplektuojamas pilnas krovinių kiekis mašinai ir ji atvyksta. Įmonė turi savo vilkikus su puspriekabėmis, tačiau kartais yra samdomas ne nuosavas transportas vykdyti krovinių transportavimui. Sandėlyje vykdyti vidinį krovinių transportavimą (pervežant prekes viduje iš vienos vietos į kitą) ar pakraunant / iškraunant krovinius yra naudojama įvairi krovinių kėlimo – transporto technika:

Hidraulinius vežimėlius – jie skirti transportuoti krovinius rankiniu būdu, transportavimo pradžioje juos kiek pakeliant, o pabaigoje nuleidžiant. Jais galima transportuoti tiek vienetinius krovinius, tiek krovinius sudėtus ant palečių.;

  • Logistika Analizė
  • Microsoft Word 428 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1536 žodžiai)
  • Dovydas
  • Sandėlio sandėliavimo sistema Uab „Gevara“
    10 - 9 balsai (-ų)
Sandėlio sandėliavimo sistema Uab „Gevara“. (2016 m. Vasario 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/sandelio-sandeliavimo-sistema-uab-gevara.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 13:12
×