Sandėlių logistika referatas


Sandėlių logistikos samprata. Sandeliai referatas. Sandelio logistika. Sandelio modernizavimas. Kaštai logistikoje. Sandeliu logistika spera. Temos apie sandėlių valdymą. Darbai sandeliu logistika. Logistikos referatai. Sandelio darbai.

Įvadas. Sandėlių logistika. Pagrindinė samprata. Sandėlių strategija. Sandėlių funkcijos. Sandėlių rūšys. Sandėlių administravimas ir valdymas. Išvados.

Jau praėjo tie laikai, kai įmonės savo veiklose turėdamos dideles pelno maržas ir mažą tarpusavio konkurenciją galėjo nekreipti dėmesio į neefektyvias sąnaudas, dabar visi norintys išlikti rinkoje privalo stengtis efektyvinti veiklą, nes liberalizuota prekyba ir laisvas kapitalo judėjimas garantuoja, kad tradicinė išorės ekonominių ryšių politika, paremta manipuliavimu muitais, kvotomis, valiutos kursu, kapitalo judėjimo suvaržymais, tampa atgyvenusi.

Logistikos vadyba yra glaudžiai susijusi su tuo, kas yra vadinama logistikos pridėtine verte, nes tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku pateiktas produktas turi didelę įtaką firmos pelnui. Firmose, kur logistika sudaro gana didelę produkto pridėtinės vertės dalį, logistikos vadyba yra itin svarbi. Logistika neatsiejamai suriša gamybos ir rinkodaros dalis, nes sandėlių logistikos tikslas yra minimizuoti logistikos kaštus, šį tikslą galima pasiekti tik tada, kai žinoma kokiose sandėlių vietose susidaro kaštai ir kokio jie yra dydžio. Kaštų dydis priklausys labai individualiai pagal kiekvienos įmonės individualius poreikius, bet reikia siekti tikslo , sukurti efektyvią ir efektingą sistemą krovinio gavime, jo buvime ir atidavime.

  • Microsoft Word 33 KB
  • 2012 m.
  • 13 puslapių (2015 žodžiai)
  • Mokykla
  • Mindaugas
  • Sandėlių logistika referatas
    10 - 1 balsai (-ų)
Sandėlių logistika referatas. (2012 m. Gruodžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/sandeliu-logistika-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 18:10
×