Sandėlių logistika skaidrės


Sandėlių logistika. Sandėliavimo įranga. Sandėlis – tai vieta medžiagų atsargoms. Šiuolaikiniai krautuvai. Šakiniai krautuvai su vidaus degimo varikliu patvirtino savo aukščiausią kokybę ilgais efektyvaus darbo metais. Sunkieji krautuvai. Krautuvai skirti dirbti. Konteineriniai krautuvai. Keliamoji galia nuo. Rankinis palečių vežimėlis. Vežimėliai, skirti įvairiems krovos ir transportavimo darbams atlikti. Kombinuotas krautuvas užsakymų surinkimui. Stovimas arba sėdimas (man-up) krautuvas skirtas itin siauriems pravažiavimams. Užsakymų surinktuvas. Rinktuvai gali vežti sunkius užsakymus. Greitas, tikslus įrenginys. Rinktuvai vairuojami ir valdomi rankena. Automatizuotos kaupimo ir krovimo sistemos – karuselės.

Sandėlis – tai vieta medžiagų atsargoms, kurios nedaro tiesioginės įtakos gamybai, o yra panaudojamos po tam tikro laiko. Šiuolaikinis sandėlys – tai sudėtingas techninis įrenginys, kurį sudaro daugybė tarpusavyje susijusių elementų, turintys tam tikrą struktūrą ir atlieka begalę funkcijų, susijusių su produkcijos sandėliavimu (žaliavos, atsarginės dalys, gamybos stadijoje ir jau pagamintos prekės) pagaminimo vietoje, taip pat produktų saugojimą tarp gamybos ir vartojimo vietų bei informacijos teikimą specialistams apie sandėliuojamų produktų būklę ir išdėstymą. Sandėliavimas yra traktuojamas kaip tarpinė grandis tarp gamintojo ir vartotojo.

Krautuvai skirti dirbti (kelti, vežti) su itin sunkiais daugiau kaip 10 t. sveriančiais kroviniais.Optimizuota kabinos padėtis bei patogus valdymo prietaisų išdėstymas sudaro geriausias sąlygas saugiam ir produktyviam operatoriaus darbui. Pagrindiniai komponentai : - žema kontrabalanso padėtis geresniam matomumui atgal; - optimalus matomumas per stiebą; - paprastas įlipimas į kabiną dėl laiptelių padengtų specialia danga, apsaugančia nuo paslydimo. - erdvi kabina su komfortiška sėdyne ir centrine valdymo rankena.

Techniniai duomenys: Kėlimo galia: 42́́/46 t; Maks. keliamas aukštis: iki 10 000 mm; Judėjimo greitis (su/be krovinio): 22,3/24,9 km/h.

Techniniai duomenys: Maksimali kėlimo galia: 2,3 t iki 10 t; Plotis: nuo 520 iki 1000 mm; Šakių ilgis: nuo 600 iki 2600 mm; Šakės plotis: nuo160 iki 250mm.

  • MS PowerPoint 416 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (431 žodžiai)
  • Universitetas
  • Diana
  • Sandėlių logistika skaidrės
    10 - 6 balsai (-ų)
Sandėlių logistika skaidrės. (2015 m. Lapkričio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/sandeliu-logistika-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 07:46
×