Sandėlių procesų valdymas pasirinktame sandėlyje


Įvadas. Savarankiškas darbas nr. Sandėlio zonos. Savarankiškas darbas nr. Aplinkosaugos ir darbų saugos aspektai sandėliuose. Savarnkiškas darbas nr. Sandėlio apkrovos nustatymas. Savarnkiškas darbas nr. Informacinių technologijų įtaka sandėlių veiklai. Išvados. Naudotos literatūros ir šaltinių sąrašas.


Savarankiškuose darbuose nagrinėjami sandėlyje vykstantys procesai, jų organizavimas ir valdymas, problemos ir informacinių technologijų įtaka sandėlio procesų veiklai

Savarankiškuose darbuose analizuojama pasirinkto sandėlio procesų įvertinimas aplinkosaugos ir darbų saugos, informacinių technologijų aspektu.

Sugebama įvertinti sandėlio apkrovą ir veikiančius veiksnius pagal pasirinktą krovinį

Išnagrinėti aplinkosaugos ir darbų saugos aspektus sandėlių statybai ir identifikuoti pagrindines problemas susijusias su sandėlio procesų organizavimu ir pasiūlyti sprendimo būdus.

Atlikti žvalgybinį tyrimą ir išnagrinėti kokios IT sistemos dažniausiai naudojamos sandėlyje ir kokia jų įtaka sandėlių veiklai, bei atlikti užduotis naudojant Nano Warehouse programą

Pateikti sandėlio zonų schemas ir jas paaiškinti. Schemos turi būti braižomos paties studento, o ne įkeliamas paveikslas iš knygos ar interneto.(1-2 psl) `

Sandėlio plotas suskaidomas į zonas, remiantis pagrindiniu principu – nustatyti sandėlio erdvę, kurioje bus bus nuosekliai atliekamos krovinių apdorojimo logistinio proceso operacijos. Stambių didmeninės, mažmeninės prekybos įmonių, logistinių centrų, uosto krovos kompanijų vienetinių krovinių sandėliuose skiriamos šios pagrindinės darbo zonos:

Lietuvos logistikos centre sandėlio plotas yra labai didelis, tačiau plotas yra paskirstytas į tris patalpū grupes: sandėliavimo patalpos, pagalbinės patalpos ir administracinės patalpos.

Sandėliavimo patalpose yra bendrieji sandėliai, ekspedicinės patalpos ir konfliktinių krovinių saugojimo zonos.

Prie pagalbinių patalpų yra priskiriami: inventoriaus sandėlis taros sandėlis, atliekų sandėlis, krovos yrangos garažas, šiluminis mazgas, skydinė ir apsaugos patalpos.

Administracinės- buitinės patalposyra suskirstytos į biuro patalpas, įėjimo punkto patlpas, buitinės patalpos.

Išnagrinėti aplinkosaugos ir darbų saugos aspektus sandėlių statybai Lietuvoje ir pasaulyje. Remiantis teisės aktais ir straipsniais atlikti palyginamąją analizę.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1443 žodžiai)
  • Kolegija
  • Milena
  • Sandėlių procesų valdymas pasirinktame sandėlyje
    7.3 - 3 balsai (-ų)
Sandėlių procesų valdymas pasirinktame sandėlyje. (2018 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/sandeliu-procesu-valdymas-pasirinktame-sandelyje.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 22 d. 12:25
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo