Sandelių veiklos organizavimas


Sandelio darbo organizavimas. Sandėlių darbo organizavimas. Sandėlio veiklos organizavimas. Sandėlių darbo organizavimo analizė. Logistikos verslo planas. Sandėlio organizavimas. Sandėlių veiklos planavimas. Privatus sandelis. Sandeliu analize. Sandelio veikla.

Logistikos vadybos pagrindai. Sandėliu reikšmė logistikos sistemai. Sandėliavimo funkcijos ir veiklos organizavimas. Pagaliau atsiranda tam tikras „neapčiuopiamas pelnas", jeigu firma skirsto savo produkciją per privačius sandėlius, o vartotojas jaučiasi garantuotas dėl patikimo tiekimo. Vartotojas firmos veikloje turi įžvelgti stabilų, patikimą ir nuolatinį produkcijos tiekėją. O tai taip pat yra firmos rinkodaros privalumai.

Firma skirsto savo produkciją per privačius sandėlius, o vartotojas jaučiasi garantuotas dėl patikimo tiekimo.

Vartotojas firmos veikloje turi įžvelgti stabilų, patikimą ir nuolatinį produkcijos tiekėją.

Daugelis ekspertų mano, kad būtent privačių sandėlių lankstu­mas yra ne tik privalumas, bet ir trukumas. Privatus sandėlis gali būti pernelyg brangus naudoti dėl didelių bendrų gamybinių išlaidų.

Privačiai sandėliuojant sunku reaguoti į firmos besikeičiančias gamybos apimtis, privačių sandėlių sandėliavimo apimtis yra ribota ir gali atsirasti sandėliavimo plotų ar tūrio trūkumas. Jie negali nei plėstis, nei mažinti patalpų nepaisant, ar padidėjo, ar sumažėjo poreikiai. Jei patalpų poreikiai sumažėja, firma vis tiek priversta jas išlaikyti, nors dėl mažesnės gamybos atsiranda tuščių ir nenaudojamų plotų. Eksploatacijos išlaidos gali būti kompensuojamos, jeigu firma gali išnuomoti dalį tuščių patalpų. Nesugebėdama prisitaikyti, firma praranda lankstaus verslo galimybes. Jei privačių sandėlių struktūra negali adaptuotis, dėl to gali nukentėti vartotojų aptarnavimas ir prekyba. Dažnai dėl nekilnojamojo turto aukštų kainų firma neturi pakankamai kapitalo, kad galėtų statyti arba pirkti sandėlius. Statybos - tai ilgalaikis ir rizikingas kapitalo investavimas (parduodant gali atsirasti sunkumų dėl pastato konstrukcijos). Be to, investicijos į pelningesnį verslą gapriėmimas - tai produkcijos iškrovimas iš transporto priemonių, žinių apie atsargas registravimas (pajamavimas), defektų nustatymas, krovinių kiekio patikrinimas pagal važtaraščius ir priėmimo dokumen­tų įforminimas.

Perdavimas - tai produkcijos pristatymas į sandėlius, produktų sujungimas į vieną siuntą ir pateikimas išvežimui.

Užsakymų atrinkimas - tai produkcijos grupavimas į tam tikrą asortimentą, Į tokį, koks yra reikalingas užsakovui. Taip pat produkcija pakuojama, siuntos žymimos, daromi brūkšniniai kodai.

  • Microsoft Word 7 KB
  • 2012 m.
  • 6 puslapiai (1172 žodžiai)
  • Universitetas
  • Adomas
  • Sandelių veiklos organizavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Sandelių veiklos organizavimas. (2011 m. Gegužės 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/sandeliu-veiklos-organizavimas.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 17:42
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo