Sandras Botičelis


Sandro botičelis. Sandras baticelis. Sandras boticelis pristatymas. Botičelis sandras. Sandras boticelis skaidres. S.botičelis. Sandras botičelis auksakalys. Boticelis auto. Boticelis dailininkas. Sndras botichellis.

Sandras Botičelis xv a. Antroje pusėje buvo žymiausias florencijos tapytojas. Nelengvas buvo sandro botičelio gyvenimas. Sandro botičelio tapybos kūriniams būdingos religinės temos. Sandras botičelis buvo puikus tapytojas.

Sandras botičelis xv a. Jo rafinuotas moteriškas stilius neatitiko pagrindinės florencijos dailės srovės, tačiau tais neramiais laikais jis pelnė florencijos inteligentijos palankumą. Nedaug tėra žinių apie jo jaunystę. Pagal temperamentą jis, atrodo, buvo įsitempęs, prie tinginystės ir kandžių juokų linkęs žmogus. Medičių dinastijos atstovai buvo svarbiausi jo mecenatai, kuriems jis kūrė altos. Botičelis buvo sunkaus dramatiško likimo žmogus. Jis priklausė florencijos elitui ir patyrė ne tik jo spindesį, bet ir fizinę bei dvasinę negalią. Jis kruopsčiai mokėsi pas vieną auksakalį, kurio pavardę ir gavo. Jaunasis dailininkas žavėjosi a. Del verokjo, a. Polajuolo talentu ir anksti buvo priimtas į pačių florencijos aristokratijos viršūnių-mecenatų ir tikrų meno vertintojų medičių aplinką. S. Botičelis tapo mėgjo tapybai būdingos krikščioniškosios religijos ir antikinės mitologijos temos, aiškios banguojančios linijos, prailgintos trapios figūros, turtinga aplinka ir liūdni veidai. Šis menininkas peržengė viltingo xv a.

  • Istorija Referatas
  • Microsoft Word 6 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (418 žodžiai)
  • Darius
  • Sandras Botičelis
    10 - 1 balsai (-ų)
Sandras Botičelis. (2011 m. Kovo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/sandras-boticelis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 04:24
×