Sanitex veiklos efektyvumas ir jo didinimo galimybės


Sanitex konkurentai. Sanitex finansiniai rodikliai. Sanitex rinka. Sanitex veikla. Sanitex rinkos situacija. Kas tiekia sanitex prekes. Pasiūlymai logistikos imonei efektyvumo didinimui. Sanitex klaipeda praktika. Įmonių veiklos efektyvumo galimybės. Sanitex.lt isidarbinimo galimybes.

Įvadas. Veiklos efektyvumo rodiklių įvertinimas ir analizė: teoriniai pagrindai. Veiklos efektyvumo samprata. Veiklos efektyvumo rodikliai. Išlaidų rodiklių skaičiavimo metodika ir šaltiniai. Turto apyvartumo rodikliai. Uab „sanitex“ veiklos efektyvumas didinimo galimybės. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra.

Sanitex“ susikūrė 1992 m., Kaune, o šiuo metu įmonės filialai veikia Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Utenoje.

,,Sanitex“ yra prekybos įmonė, ji prekiauja plataus asortimento produktais, teikia logistikos ir sandėliavimo paslaugas. Iš viso „Sanitex“ pateikiamų prekių yra 12 700 pozicijų. Jie apima plataus vartojimo prekes: biuro prekės ir kanceliarija; tabako gaminiai, rūkymo reikmenys;

kompiuteriai, jų priedai; bakalėja; greitai gendantys ir šaldyti produktai; buities ir chemijos prekės;

alkoholiniai gėrimai; nealkoholiniai gėrimai; gyvūnų ėdalas ir priežiūros priemonės.

Pagrindiniai įmonės tiekėjai yra „ Merrild Kaffe“, „Procter&Gamble“, „Mars“ ir .t.t. Visi tiekėjai yra atrenkami pagal kelis labai svarbius kriterijus:

•Tiekėjai tiekia tik labiausiai žinomų prekinių ženklų produktus;

•atsižvelgiama į įmonės stabilumą ir rentabilumą;

•atsižvelgiama į įmonės piniginių atsiskaitymų politiką.

Temos aktualumas. Paskutiniais dešimtmečiais šalyje intensyviai plėtojamas finansų valdymo mokslas, nuolat tobulinamos įmonės valdymo priemonės ir metodai, nes didėjančios konkurencijos sąlygomis rinkoje išlieka tos įmonės, kurios teikia visuomenei ne tik aukštos kokybės prekes, bet ir gebančios pagaminti jas mažiausiomis sąnaudomis.

Konkurencingos verslo rinkos sąlygomis kiekviena įmonė susiduria su daugybe klausimų: gamybos efektyvumo didinimas, racionalus išteklių naudojimas, produkcijos kokybės gerinimas ir išlaidų mažinimas. Be to, siekiant sėkmingai konkuruoti rinkoje, įmonės privalo nuolat ieškoti būdų veiklai gerinti, kurti naujus produktus ir paslaugas, tobulinti valdymo metodus ir kt. Sprendžiant šias problemas, svarbią reikšmę turi įmonės veiklos efektyvumo analizė, kuri padeda objektyviai įvertinti įmonės ekonominę situaciją, įmonės veiklos sąlygas ir galimybes.

Darbo objektas - UAB „Sanitex“ ūkinė - finansinė veikla bei jos rezultatai, parodomi apskaitos dokumentuose.

Darbo tikslas – įvertinti UAB „Sanitex“ veiklos efektyvumo didinimo galimybes.

Darbo uždaviniai:

1.Atskleisti veiklos efektyvumo rodiklių sampratą.

2.Remiantis atlikta veiklos efektyvumo vertinimo analize pateikti pasiūlymus bendrovės veiklos efektyvumui gerinti.

3. Pateikti realizuotų pasiūlymų rezultatus

  • Microsoft Word 60 KB
  • 2012 m.
  • 22 puslapiai (4760 žodžiai)
  • Kolegija
  • Lina
  • Sanitex veiklos efektyvumas ir jo didinimo galimybės
    10 - 1 balsai (-ų)
Sanitex veiklos efektyvumas ir jo didinimo galimybės. (2012 m. Gegužės 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/sanitex-veiklos-efektyvumas-ir-jo-didinimo-galimybes.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 21 d. 05:40
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo