Sankt peterburgo jūrų uosto keleivių srauto analizė


Sankt peterburgo jūrų uosto keleivių srauto analizė santrauka. Keleivių logistinė grandinė. Sankt Peterburgo uoste keleivių srautų rodiklių vertinimas 2003 –. Sankt Peterburgo uosto keleivių dinamika ir tendencijos. Stipriausią poveikį turintys veiksniai bei įvairių situacijų modeliavimas.


Sankt Peterburgo uostas pasižymi kaip vienas iš daugiausiai priimančių keleivių Rusijoje, todėl straipsnyje bus analizuojama 2003 – 2013 metų atvykstančių keleivių rodikliai, remiantis įvairiais šaltiniais bei nustatyti veiksniai turintys jiems poveikį. Taip pat nustatytos atvykstančių keleivių dinamikos tendencijos ir ateinantiems laikotarpiams prognozuoti galimi priimtų keleivių rezultatai.

Sankt Peterburgo jūrų uostas yra vienas iš didžiausių ir judriausių specializuotų Rusijos keleivių uostų. Uostas yra įsikūręs patogioje vietoje, kuri leidžia lengvai priimti daug keleivių, turistų. Sankt Peterburgo uostas yra gana patrauklioje geografinėje vietovėje, kuri pasižymi gražiu kraštovaizdžiu. Tai pritraukia nemažai turistų. Taip pat prie uosto nuolat veikia Wi-Fi, kavinės, suvenyrų parduotuvės, reguliariai važiuoja miesto autobusai bei taksi. Visa tai duoda naudos tiek klientams, keleiviams, tiek pačiam uostui, kadangi pelnas ir poilsis patenkina visų lūkesčius.

1) Apibūdinti atvykstančių keleivių logistinę grandinę, išskiriant pagrindinius reikalavimus uosto infrastruktūrai.

2) Įvertinti 10 m. laikotarpio pasirinkto keleivių srautų dinamiką pasirinktame uoste.

3) Nustatyti pagrindinius atvykstančių keleivių aptarnavimo pokyčiams poveikį turinčius veiksnius Sankt Peterburgo uoste.

4) Sumodeliuoti tikėtinus pasirinkto atvykstančių keleivių dinamikos scenarijus pasirinktame uoste.

Pasaulyje vis daugiau žmonių keliauja laivais. Sulig kiekvienais metais keleivių plaukiančių laivais dalis padidėja. Toks augimas savaime suprantamas, kadangi žmonių pasitikėjimas kelione laivu yra pažangesnis palyginus su tradiciniu tranportu. Taip kelionė trunka trumpesnį laiką. Laivai yra pritaikyti plukdyti ne tik žmones, bet ir jų daiktus, transporto priemones. Visa tai užtikrina akivaizdžius kelevimo laivu privalumus.

  • Microsoft Word 49 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (893 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ekaterina
  • Sankt peterburgo jūrų uosto keleivių srauto analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Sankt peterburgo jūrų uosto keleivių srauto analizė. (2016 m. Gruodžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/sankt-peterburgo-juru-uosto-keleiviu-srauto-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 18 d. 09:59
×