Santechnika verslo planas


Įvadas. Įmonės apibūdinimas. Įmonės forma ir jos veiklos ypatumai. Verslo aprašymas. Paslaugos ir jų veiksniai. Paslaugos apimtis. Bendrovės apsirūpinimas pagrindiniai ir apyvartiniais gamybiniais fondais, jų panaudojimas. Darbo ištekliai. Apsirūpinimas darbuotojais, jų poreikis. Darbuotojų kvalifikacija. Darbo apmokėjimas, darbuotojų skatinimo formos. Realizacija. Paslaugos pardavimo apimtys. Kainos ir kainodara. 12 5. RIZIKA. Galimi sunkumai ir kliūtys. Alternatyvi veikla. Įmonės veiklos rezultatai. Paslaugų pardavimo pajamos. Tiesioginės ir netiesioginės išlaidos. Įmonės grynasis pelnas ir pelningumas. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas. Priedai.


Tikslas: sumodeliuoti verslo įmonę ir nustatyti jos veiklos rezultatus.

Išanalizuoti įmonę ir jos veiklos ypatumus.

Išsiaiškinti darbuotojų poreikį, jų kvalifikaciją ir skatinimo priemones.

Išanalizuoti įmonės pajamas ir išlaidas.

Steigti UAB yra tinkama verslo forma, nes šios įmonių formos yra ribotos civilinės atsakomybės, nuosavas turtas atskirtas nuo įmonės turto, o kartu gaunamas pelnas iš įmonės veiklos dividentų forma.

5. Uždarosios akcinės bendrovės akcijų platinimą griežtai riboja įstatymas.

UAB ,,Santechnika’’ žada pasiūlyti santechnikos paslaugas Raseinių mieste. Ji bus įkurta 2015-07-01 Raseiniuose, Respublikonų g. 37, LT – 123456, tel. 865245607. UAB ,,Santechnika’’ vienintelė akcininkė būsiu aš – Danguolė Norkuvienė. Išanalizavau IĮ ir UAB privalumus ir trūkumus. Dariau apklausą Raseiniuose dėl santechnikos paslaugų teikimo, ir priėmiau sprendimą kurti uždarąją akcinę bendrovę.

Bendrovėje aš pati užimsiu direktorės pareigas, bus samdoma buhalterė ir trys kvalifikuoti santechnikai, turintys santechniko specelybes ir nemažą patirtį. Kuriu bendrovę tam, kad sukurčiau naujas darbo vietas, bei patenkinčiau miesto ir rajono gyventojų poreikius. O tuo pačiu uždirbčiau pelno.

Pagrindinis UAB ,, Santechnika ,, tikslas yra gauti pelną. Taigi, mūsų bendrovė išsikėlė tikslus – dirbti kokybiškai, greitai, kultūringai ir už visiems prieinamą kainą. Mums labai svarbu susirasti potencialius klientus, jų rekomendacijos kitiems, juos išlaikyti, taip pat ir tuo pačiu gauti pelną. Kita vertus, bendrovės veiklos neturėtų ypač sąlygoti kiti, nes bus dirbama su naujais įrengimais, kokybiškai, kvalifikuotai kurios paklausa, bent jau kol kas, yra gana didelė.

Paslaugų teikimas yra pagrindinė firmos veiklos sritis. UAB ,,Santechnika,, teikiamos paslaugos:

Santechnika ir su ja susijusios paslaugos, šiais laikais kiekvieno žmogaus kasdienybė, gyvenant butuose ar nuosavame name. Ji genda, sulūžta, susidėvi, įrengiama naujai statomame būste, tad santechnikos paslaugas atliekančių įmonių labai trūksta. Technologijos sparčiai šuoliuoja į priekį, randasi vis naujesnių technologijų, medžiagų, įrengimų. Klientai nori naujoves išbandyti, susikurti savo namuose komfortą, šilumą, pagerinti gyvenimo kokybę.

Mano įkurta bendrovė, pasirengusi padėti kiekvienam klientui. Seną įrengimą, jei įmanoma suremontuoti, pakeisti nauju, suprojektuoti reikalingas medžiagas. Kliento pageidavimu, mes sukomplektuosime medžiagas, jas pristatysime ir atliksime aptarnavimo paslaugas. Kvalifikuoti santechnikai profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliks santechnikos darbus, už visiems prieinamas kainas.Mūsų tikslas, patenkinti kiekvieno kliento pageidavimus ir užsirekomenduoti ne tik savo mieste, bet ir kaimyniniuose rajonuose. Tą galima pasiekti, tik tokiu metodu, jei bendrovė sugeba patenkinti klientų poreikius, atlieka kokybiškai ir greitai paslaugas, pakankamai daug klientų turi, užtikrina darbo vietas savo darbuotojams ir vykdo socialinius įsipareigojimus.

2.2. Įmonės apsirūpinimas pagrindiniais ir apyvartiniais gamybiniais fondais, jų panaudojimas

Steigiant bendrovę bus naudojamos asmeninės lėšos bei įsigyta banko paskola.

Nuosavo kapitalo suma 20 000 eurų ir planuojama paimti iš banko 20 000 eurų paskolą, su 5 % metinėmis palūkanomis, 5 metams. Už tuos pinigus bus suformuotas įstatinis kapitalas – 2500 eurų, nupirktas padėvėtas krovininis automobilis – 6000 eurų, padėvėtas lengvasis automobilis – 3000 eurų. Šiai veiklai vykdyti planuoju įrankius įsigyti naujus, geros kokybės, su garantiniu aptarnavimu, kadangi reikės daug dirbti ir skirti apie 16 000 eurų, taip pat reikės padengti susidariusias išlaidas. Patalpų nuomoti nereikės, kadangi turiu nuosavą namą, kuriame bus įkurta bendrovė. Bendrovės buveinei skirsiu 50 m2 plotą, iš jo bus ofisui skirta 20 m2, o likęs plotas bus panaudotas, kaip sandėlys įrankiams laikyti. Patalpas reikės perdažyti, įrengti atskiras patalpas WC, bei praustuvą rankoms nusiplauti. Kabinete reikalingas stalas, 3 kėdės, kompiuteris, spausdintuvas, langui rekalinga žaliuzė, šviestuvas. Viso kabineto įrengimui planuoju išleisti 2300 eurų.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 57 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (3700 žodžiai)
  • Kolegija
  • Danguole
  • Santechnika verslo planas
    10 - 9 balsai (-ų)
Santechnika verslo planas. (2016 m. Kovo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/santechnika-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 12:15
×