Sapnai skaidrės


Sapnai. Sapnas – vaizdinių, minčių ir jausmų visuma. Sapnavimo teorijos. Fiziologinės teorijos šalininkai teigia. Miego stadijos. Rem - greitų. Negreitų akių judesių (NREM). NREM1 - pirmoji miego stadija, paprastai trunkanti keletą minučių prieš užmiegant. Sąmoningas sapnas. Sapno tipas. Sąmoningo sapno rūšys. Sapno inicijuotas sąmoningas sapnas prasideda kaip nomalus sapnas. Miego sutrikimai. Narkolepsija - ja sergantis žmogus užmiega staiga ir netinkamoje padėtyje. Naktinė bulimija- dažniausiai kenčia moterys. Faktai apie sapnus. Gyvūnai taip pat sapnuoja. Vidutiniškai naktį sapnuojame 1-2 val. Nuo 3 iki. Domėjimasis sapnais. Žmonės jau nuo senų senovės domėjosi sapnais. Ar kada matei šį žmogų savo sapnuose? Gydytojas nuspręndė nusiųsti. Nuo 2006 metų. Sapnai yra simboliniai. Jei jūs apie kažką labai svajojate.


NREM1 - pirmoji miego stadija, paprastai trunkanti keletą minučių prieš užmiegant, pradedant snūduriuoti. Šios stadijos metu gali kilti įvairūs vaizdiniai, garsai ar pojūčiai taip pat galūnių raumenų trūkčiojimai. Pažadintas žmogus paprastai būna įsitikinęs, kad jis nemiega NREM2 šios stadijos metu sąmoningumas dingsta – žmogus užmiega. NREM 2 miego stadijos metu žmogų pažadinti yra palyginti nesunku. NREM3 giliausia miego fazė. Šios miego stadijos metu žmogų pažadinti yra labai sunku. Lunatikavimas, griežimas dantimis, naktinis siaubas ir pan. paprastai vyksta būtent šioje miego stadijoje.

Naktinė bulimija- dažniausiai kenčia moterys. Nubudusios naktį, negali užmigti ko nors nesuvalgiusios.

Gydytojas nuspręndė nusiųsti portretą keliems savo kolegoms kurie taip pat turėjo pacientų kuriuos kankindavo pasikartojantys sapnai. Dar keturi pacientai prisipažino dažnai matantys portrete pavaidzduotą žmogų savo sapnuose.

Sapnai yra simboliniai. Jei jūs apie kažką labai svajojate, sapnuose jūs tikrai išvysite ženklą. Sapnų reikšmę galima išsiaiškinti internetiniame sapnininke.

  • MS PowerPoint 12022 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (543 žodžiai)
  • Kolegija
  • Skustex
  • Sapnai skaidrės
    10 - 7 balsai (-ų)
Sapnai skaidrės. (2016 m. Gegužės 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/sapnai-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 08:03
×