Sapnų Iliuzija


Įvadas. Dėstymas. Kūrinio forma – grafika. Naudotos medžiagos ir plastiniai elementai. Piero di Cosimo. Baltą ir juodą linijos ( Victor VasarelyOptine iliuzija. Begaline simetrija. Sapnai. Pauksciu takas. Išvados. Kūrybos proceso metu patirti įspūdžiai,sėkmės ir nesėkmės.

Meno kūriniai ne visada vaizduoja tikrovę, tačiau menas negali lenktyniauti su mokslu tikrovės pažinime. Meninė tikrovė iš esmės skiriasi nuo gyvenimo tikrovės, o mokslas ne visada tikrovę stengiasi atvaizduoti kuo tiksliau. Meno kūriniai išreiškia įvairias idėjas ir jie turi savo „kalbą“, kurią, norint juos suprasti, būtina išmokti.

Kūrybinio proceso metu, eskizuodama, galiausiai apsistojau ties dabartinio savo darbo idėjos ir nusprendžiau piešti moters veida. Iš pirmo žvilgsnio tai nėra vien tik moters veidas yra ir gilesnė mintis, kurią norint suprasti, reikia pagalvoti, pamąstyti. Mano kūrinio idėja kilo iš dailininko Piero di Cosimo , kurio paveiksle vaizdojama moteris .Iš šio paveikslo eskizavau tik moters veida šonu. Mano darbe taip pat atsispindi dailinikno Victor Vasarely zebro ir tigro motyvai.

Toliau pasitelgdama savo pacios mintimis piesau iliuzijas, begaline simetrija,optinė iliuzija, pauksciu taka(gierio ir blogio pauksciai) ,galaktika ir truputi muzikos .Savo piesini pavadinau „iliuzija“ nes mano piesinys yra sapnu ir iliuziju virtine.

  • Dailė Referatas
  • Microsoft Word 13548 KB
  • 2014 m.
  • 21 puslapis (1010 žodžiai)
  • Viktorija
  • Sapnų Iliuzija
    10 - 2 balsai (-ų)
Sapnų Iliuzija. (2014 m. Spalio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/sapnu-iliuzija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 18:07
×