Sarah Dessen


Lietuvių namų darbas. Sarah Dessen Nakties klajūnai. Apie autorę. Pagrindiniai veikėjai. Apie ką ši knyga. Įsimintiniausias įvykis , nuotykis. Pagrindinė mintis. Kodėl pasirinkta ši knyga. Laiškas autorei.


Pagrindiniai veikėjai:Oiden – užsisklendusi ir jokių paauglystės šėlionių nepatyrusi mergina. Ji bando atitaisyti savo klaidas ir praleidžia pačias nuostabiausias vasaros atostogas.Elis – Oiden draugas su kuriuo ji susipažino atostogaudama pas tėtį. Buvęs dviračių akrobatikos žvaigždė. Būtent Elis ir padėjo Oiden atsigriebti už vaikystę.Apie ką ši knyga?Ši knyga apie Oiden, kuri nusprendė savo vasaros atostogas praleisti pas tėtį ir jos pamotę. Ten susipažįsta su naujomis draugėmis bei vaikinu vardu Elis. Ji jam prisipažįsta, kad niekada nėra važinėjus dviračiu ar darius tai, ką visi vaikai vaikystėje veikė. Todėl Elis nusprendžia jai padėti išbandyti nepatirtus vaikystės džiaugsmus. Kiekvieną vakarą jie susitinka ir moko ją važiuoti dviračiu, žaisti įvairius žaidimus ir t.t.Įsimintiniausias įvykis, nuotykisLabiausiai įsiminęs nuotykis, kai Oiden mokėsi važiuoti dviračiu, bet jai visnesisekė.

Sarah Dessen . (2015 m. Spalio 29 d.). http://www.mokslobaze.lt/sarah-dessen.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 16:20