Sąrašai ir lentelės


Ms word lenteles darbai. Html praktiniai darbai+lentelė. Darbo lenteles informatika. Excel lenteles. Pratybos microsoft excel 2010. Praktiniai darbai su exceliu lenteles. Sąrašai 2010 excel. Bakalaurinis darbas lenteliu sarasas word. Darbai su exeliu. Lentelės excelyje.

Informatikos laboratorinis darbas. Išmokime dirbti su firmos sąrašais ir lentelėmisi. Apie dalykinį žaidimą. Dalykinio žaidimo tikslas ir užduotis. Kaip mokytis. Darbo eiga ir algoritmas.


Kai jau turite sudarę savo svarbiausių duomenų sąrašus ir lenteles, ateina laikas pagalvoti apie kasdieninį darbą kom¬piuteriu. Kiekvieną dieną jums teks naujais duomenimis papildyti savo kompiuterines lenteles, ieškoti ir keisti jose saugomus duo¬menis, reguliariai rengti įvairius papildomus apskaitos dokumentus ir ataskaitas. Kitaip sakant, reikės sukurti kom¬piuterizuotą darbo vietą (KDV) ir joje dirbti. Tokios KDV sukūrimas – ne kelių valandų, o kelių metų dar¬bas. Ji nuolat kinta, kaip kinta ir pats gyvenimas. Tipinės KDV šerdis yra konk¬rečios veiklos sferos (dalykinės srities) svarbiausių duomenų sąrašai, lentelės ar duomenų bazė. Šie duomenys naudojami kelioms dešimtims įvairiausių len-telių, dokumentų, ataskaitų, suvestinių rengti. Ketvirtojo darbo metu supažindinsime jus su keliais tokios KDV funk¬cio-navimo fragmentais. Manome, juose pateiktų pavyzdžių turėtų pakakti konkrečiai KDV kurti. Vėliau, kūrybiškai dirbdami ir naudodami visuose IDŽ darbuose pateiktą medžiagą, sukursite savo individualią ir efektyvią KDV.

Sąrašai ir lentelės. (2012 m. Gegužės 12 d.). http://www.mokslobaze.lt/sarasai-ir-lenteles.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 09:56