Šarnyrų techninės charakteristikos


Sarnyru restauravimo technologija. Sarnyru restauravimo stakles. Tamprus itaisas smugiams susvelninti. Parduodu sarnyru restauravimo stakles. Sarnyru restauravimo iranga. Sarnyru restauravimo budai. Medziagos sarnyru restauravimui. Restauruoti sarnyrai. Sarnyru restauravimas iranga. Sarnyru re.

Įvadas. Šarnyrų techninės charakteristikos:. Gerautus. Adbaltic. Interauto. Ausegra. Acura. Tyrimas. Lentelė:. Lentelė. Išvados:. Šaltiniai:.

Technologijos šiais laikais vystosi labai sparčiai. Viena iš svarbiausių automobilių sudeties detalių yra automobilio pakaba. Nuo jos priklauso automobilio stabilumas ant kelio. Ji jungia liemenį su pavara, sušvelnina smūgius, gaunamus dėl kelio nelygumų, ir slopina kėbulo švytavimus. Pakabą sudaro tamprūs elementai(lingės, spyruoklės), jungiantys liemenį su tiltu (ratu), amortizatoriai ir (atraminių ritinėlių) tarpusavio ryšį pakaba gali būti priklausoma ir nepriklausoma.

Šarnyras – tai vienas iš pakabos sujungiamūjų detalių, ir yra nemazai svarbus kaip jungiamasis elementas. Tai paslankus sujungimas dvieju mechanizmo dalių, kuris leidzia joms sukinėtis ir judėti tam tikru atstumu, bet neatitrūkti vienai nuo kitos.

Problema: didelė įvairių šarnyrų modelių pasirinkimo įvairovė rinkoje.

Uždaviniai:

1) Apžvelgti firmas siulancias šarnyrus, jų pardavimo bei restauravimo paslaugų optimaliausią pasirinkimą klientui.

2) Išanalizuoti šarnyrus daugiakriterinės analizės būdu pagal parinktus kriterijus.

3) Nustatyti kuri firma siulo optimaliausią pasirinkimą klientui pagal diaugiakriterinės analizės skaičiavimus.

Darbo struktūra: Darbą sudaro įvadas, firmu aprašymas, literatūra, analize, išvados, darbo apimtis 12 lapu.

  • Technologijos Tyrimas
  • Microsoft Word 73 KB
  • 2013 m.
  • 11 puslapių (1307 žodžiai)
  • Shadowmaster
  • Šarnyrų techninės charakteristikos
    10 - 1 balsai (-ų)
Šarnyrų techninės charakteristikos. (2013 m. Sausio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/sarnyru-technines-charakteristikos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 14:19
×