SAS egzamino klausimas


SAS klausimai. Kas tai yra SAS’o duomenų biblioteka? Kokios pagrindinės SAS’o programos dalys? Apibūdinkite jas. Kokia informacija saugoma SAS’o duomenų rinkinyje? Kuo skiriasi SAS’o duomenų rinkinys nuo EXCEL’io duomenų rinkinio? Kintamųjų nuskaitymo būdai INPUT sakinyje. Ką žinote apie datos kintamąjį SAS’e? Kaip jo reikšmės nuskaitomos ir kaip jos spausdinamos? Kokie sakiniai dažniausiai naudojami DATA žingsnyje? Kokia jų paskirtis? Kokius sąlygos IF naudojimo būdus DATA žingsnyje jūs žinote? Jei vieno duomenų rinkinio kai kurie duomenys paseno, kaip juos atnaujinti? Kaip sujungti du duomenų rinkinius vieną po kitu? Kaip sujungti du duomenų rinkinius vieną šalia kito? Kas tai yra kintamasis? SAS’o kintamųjų tipai ir kintamųjų požymiai. Tolydūs ir klasifikavimo kintamieji SAS’e. Apibūdinkite, kur jie naudojami. Pailiustruokite tai. Žinomomis procedūromis. Kaip atspausdinti norimą stebinių skaičių, nesudarant naujo duomenų rinkinio? Pvz. Kokia procedūros PRINT paskirtis ir kokia jos sintaksė? Kokia procedūros SORT paskirtis ir kokia jos sintaksė? Sakinio BY panaudojimas PROC žingsnyje. Kokia procedūros MEANS paskirtis ir kokia jos sintaksė? Kokia procedūros FREQ paskirtis ir kokia jos sintaksė? Kokia procedūros CHART paskirtis ir kokia jos sintaksė? Kokia procedūros PLOT paskirtis ir kokia jos sintaksė? Sakinio OPTIONS naudojimas. Sakinio TITLE naudojimas. Sakinio FOOTNOTE naudojimas. Sakinio LABEL naudojimas. Kokia procedūros FORMAT paskirtis ir kokia jos sintaksė? Kokia procedūros GOPTIONS paskirtis ir kokia jos sintaksė? Globalinių sakinių naudojimas braižant grafikus grafiniame ekrane. Kokia procedūros GPLOT paskirtis ir kokia jos sintaksė? Kokia procedūros GCHART paskirtis ir kokia jos sintaksė? R klausimai. R programos kilmė. Jos autoriai ir platinimo būdas. R programos struktūra. R paketai ir darbas su jais. Pagalbos priemonės R programoje. Literatūra.

8. Dažniausiai naudojami sakiniai DATA žingsnyje yra : INFILE (juo nurodoma rinkmenos buvimo vieta), INPUT (jei duomenys iš programos teksto arba išorinės tekstinės atminties rinkmenos, juo nurodama kintamųjų eilės tvarka įvedant tekstinius duomenis), KEEP (nurodomi kintamieji, kuriuos reikia išsaugoti duomenų rinkinyje), DROP (nurodomi kintamieji, kuriuos reikia pašalinti iš duomenų rinkinio), RETAIN (galima suteikti kintamiesiems pradines reikšmes).

  • Statistika Planas
  • Microsoft Word 44 KB
  • 2014 m.
  • 14 puslapių (4082 žodžiai)
  • Erika
  • SAS egzamino klausimas
    10 - 2 balsai (-ų)
SAS egzamino klausimas. (2014 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/sas-egzamino-klausimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 17:13
×