Sąsajos tarp varžybinio streso ir organizmo biologinių veiksnių


Sąsajos tarp varžybinio streso ir organizmo biologinių veiksnių. Bibliografinis aprašas. “The relationship between. Tikslas. Ištirti streso poveikį. Objektas. Tyrimo aktualumas mokslui ir praktikai. Šis straipsnis yra labai svarbus tiek treneriams. Tiriamieji. Tiriamieji šiame straipsnyje yra trumpų. Tyrimo instrumentai. Testavimui ir įvertinimui buvo naudojamas sausas biocheminis analizatorius SPOTCHEM. Pagrindiniai rezultatai. Atsižvelgiant į tyrimo. Išvados. Streso poveikis kiekvienam sportininkui yra skirtingas. Apklausa. Tikslas Apklausti treniravimo sistemos pirmos grupės grupiokus ar sportuoja ir ar valgo kebabus.

Ištirti streso poveikį trumpo, vidutinio ir ilgo nuotolio atletams. Nustatyti, kokią įtaką jų rezultatams turi priešvaržybinis stresas. Taipogi ištirti streso patiriamo varžybų metu poveikį sportininkams.

Šis straipsnis yra labai svarbus tiek treneriams, tiek patiems sportininkams norint geriau suprasti savo kūną, jame vykstančias reakcijas. Tik supratę savo organizmą ir suvokę kokią didelę įtaką mūsų rezultatams daro įvairūs veiksniai (pvz. stresas) galėsime siekti maksimalių rezultatų.

Tiriamieji šiame straipsnyje yra trumpų, vidutinių bei ilgų distancijų lengvaatlečiai. Čia dalyvavo 10 sportininkų kurių amžius 19-35 metai. Šie sportininkai turi ne mažesnę kaip 5-20 metų patirtį. Jų pasiekimai yra geri arba labai geri.

  • Kūno kultūra Skaidrės
  • MS PowerPoint 130 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (333 žodžiai)
  • Universitetas
  • Arnas
  • Sąsajos tarp varžybinio streso ir organizmo biologinių veiksnių
    10 - 4 balsai (-ų)
Sąsajos tarp varžybinio streso ir organizmo biologinių veiksnių. (2014 m. Lapkričio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/sasajos-tarp-varzybinio-streso-ir-organizmo-biologiniu-veiksniu.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 16:08
×