Sąskaitos ir vietiniai, tarptautiniai mokėjinmai


Įvadas. Sąskaitos. Kas gali atidaryti banko sąskaita banke. Kaip tvarkyti sąskaitas? Jei keli žmonės atidaro bendrą sąskaitą. Jei sąskaita atidaroma nepilnamečiams. Vietiniai pavedimai. Pavedimai į kitus Lietuvoje registruotus bankus užsienio valiuta. Tarptautiniai pavedimai. Tarptautinių mokėjimo pavedimų rūšys. SEPA mokėjimo pavedimų pagrindiniai bruožai. SEPA mokėjimo pavedimų privalumai. Kaip inicijuoti SEPA mokėjimo pavedimą? Kas yra IBAN? Išvados.

Šiame darbe siekiau kuo aiškiau paaiškinti kas yra banko sąskaita ir vietiniai, tarptautiniai mokėjimai, kokias funkcijas atlieka, kaip palegvina mūsų finansinius reikalus. Palyginau vietinių ir tarptautinių pavedimų įkainius bei iškyriau patraukliausius ir brangiausius įkainius tarp Lietuvos respubikoje registruotų bankų. Lentelėse bei grafikuose palyginau bankų tarptautinių bei vietinių pavedimų įkainius, pagal kuriuos galime daryti įvairias išvadas, kuris bankas pigiausias ar brangiausias vienu ar kitu atvėjais.

Darbo tikslas – Pateikti išsamią ir aiškią informacija apie bankų sąskaitas bei vietinius, tarptautinius pavedimus.

Darbo uždaviniai:

1.Sužinoti kaip atidaromos sąskaitos bankuose, ką reikia turėti atsidarant sąskaitą banke.

2.Palyginti Vietinių pavedimų įkainius tarp LR registruotų bankų.

3.Palyginti tarptautinių pavedimų įkainius tarp LR registruotų bankų.

4.Išskirti Pigiausius bei brangiausius įkainius taikančius bankus.

  • Finansai Analizė
  • Microsoft Word 29 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (1829 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sklepux
  • Sąskaitos ir vietiniai, tarptautiniai mokėjinmai
    10 - 3 balsai (-ų)
Sąskaitos ir vietiniai, tarptautiniai mokėjinmai. (2013 m. Lapkričio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/saskaitos-ir-vietiniai-tarptautiniai-mokejinmai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 11:57
×