Sąskaitų mokėjimo agentūra verslo planas


Įvadas. Santrauka. Verslo aprašymas. Įmonės vizija, misija, tikslai. Įmonės veikla. Pagrindiniai duomenys apie įmonę. RINKA. Rinkos apibūdinimas. Konkurentų analizė. Įmonės vietos pagrindimas. SSGG analizė. Rinkodaros planas. Paslauga. Kaina. Paskirstymas. Rėmimas. Reklamos išlaidos metams. Marketingo biudžeto projektas 2011m. Pardavimų prognozė. Veiklos paslaugų planas. Gamybos paslaugų aprašymas. Patalpos ir įranga. Tiekėjai ir žaliavos. Vadyba. Įmonės darbuotojų atlyginimai. Finansai. Prekių pardavimo prognozės. Ilgalaikis turtas (pagrindinės priemonėsPradinės išlaidos. Finansavimo poreikis ir šaltiniai. Paskolos grąžinimo ir palūkanų mokėjimo grafikas. Prognozinė pelno (nuostolių) ataskaita. Verslo rizikos įvertinimas. Išvados. Literatūra.

Sąaskaitų apmokėjimo agentūra „Viljula“ yra uždaroji akcinė bendrovė. Šios agentūros veiklos pobūdis – patogios saskaitų apmokėjimo paslaugos. Patalpos bus nuomojamos, pradinis kapitalas bus dviejų akcininkų akcininkų po 5 000 Lt, ir paskola 40 000 Lt, iš viso pradėti veiklą reikės 50 000 Lt.

Įtampa, skubėjimas, nuolatinis stresas labai kenkia mūsų gyvenimui. Šiuo metu jau įprasta, kad žmonės visur skuba ir, žinoma, niekur nespėja. Kai žmonės tokie užimti darbu, jiems lieka mažai laiko įvairioms mokesčių operacijoms įvykdyti. Tai daug laiko užimantis tačiau būtinas dalykas, kuris reikalauja arba sėdėti prie kompiuterio ir skaičiuoti, arba net gi keliauti iš namų į įvairius pašto skyrius ir pan. Tai ypač būdinga tiems, kas nesinaudoja internetu. Mūsų agentūra kaip tik Jums. UAB „Viljula“ personalą sudaro dešimt darbuotojų. Du iš jų yra įmonės steigėjai, pagrindiniai akcininkai ir savininkai. Savininkai yra ne tik suinteresuoti įmonės veiklos sėkme, bet ir dirbs joje, siekdami užsibrėžtų tikslų.

Verslo idėja yra kvalifikuoti darbuotojai, geras aptarnavimas, patogi ir gerai žinoma vieta. Svarbūs mūsų klientų poreikiai. Rinkoje tokio pobūdžio agentūrų nėra, tikimės tapti žinomi visose šalyse.

UAB „VILJULA“ siūlo greitesnį ir patogesnį saskaitų apmokėjimo būdą. Pasirašius specialią sutartų su mūsų įmonę visos Jūsų saskaitos būs siunčiamos mums ir mes Jums atgal pateiksime visas saskaitas viename. Taip bus taupomas Jūsų laikas. Galėsite pasirinkti kaip apmokėti. Pašto skyriuje arba internetu.

Verslo idėja - padėti žmonėms taupyti laiką ir patogiai ir greitai pasirūpinti saskaitomis.

Įmonės tarpusavyje konkuruoja įvairiais būdais: vieni orientuojasi į kuo žemesnes kainas, kiti sudaro kuo didesnį asortimentą, treti daug investuoja į reklamą ar teikia papildomas paslaugas. Mes tikimės suburti lojalių klientų ratą, siūlydami vartotojui tai, ko dar nėra rinkoje, tačiau ir tai, kas jiems padės kasdienėje buityje.

Mūsų įmonė taip pat turės savo elektroninį tinklapį, kuris padės vartotojui komunikuoti su įmone, išsiaiškinti jam nesuprantamus dalykus.

Misija - tapti geriausiai klientų poreikius tenkinančia įmone. Parodyti žmonėms, jog mokesčių apmokėjimo operacijas galima atlikti greitai ir patogiai.

Teikiant vienitinę paslaugą vartotojui padėti jam greičiau ir patogiau apmokėti saskaitas.

Po penkių metų, išanalizavus išorinę ir vidinę aplinką ir nustačius poreikį, atidaryti dar vieną įmonę kitame Lietuvos mieste.

Verslas visada susijęs su galima nesėkme, t.y. rizika. Riziką lemia informacijos stoka arba jos klaidingumas. Vadovaujantis turima informacija priimsime valdymo sprendimus, nuo kurių priklausys rizikos pasekmės. Stebėsime ir analizuosime aplinkos pokyčius, būsime pasiruošę dirbti nuolat kintančiomis sąlygomis.Įmonė „Viljula“ bus naujai įsikūrusi įmonė. Vartotojus pritrauksime reklamomis, naujos paslaugos unikalumu, aukštos kokybės aptarnavimu, neaukštomis ir lanksčiomis kainomis. Stengsimės būti išskirtiniai savo paslaugomis.

UAB “Viljula” savo paslaugas orientuoja į vidutines pajamas turinčius vartotojus, o būtent tokie žmonės ir sudaro pagrindinę Lietuvos gyventojų dalį. Jie gali skirti ne itin dideles išlaidas, tad įmonės paslaugos tikrai bus prieinamos ir malonios užsisakyti.

Taigi, įmonės UAB “Viljula” teikiamų paslaugų galutinis vartotojas – vidutines pajamas uždirbantys žmonės, kuriems yra svarbi kaina ir kokybė, o tai ši įmonė ir gali pasiūlyti.

Ekonominę aplinką apibūdina pirkėjų pajamos, pirkėjų kainų lygis ir kt. Šių rodiklių pokyčius nulemia tam tikri ekonomikos plėtros dėsningumai bei reiškiniai: infliacija, nedarbas, šalies ekonominė būklė. Nuo jos didesniu ar mažesniu mastu priklausys gyventojų perkamoji galia, jų elgsena rinkoje. Šiai aplinkai įtakos turi ekonomikos lygis, nedarbas bei infliacija. Daugumos žmonių pagrindinis pajamų šaltinis yra darbinės pajamos, kurios didėja, didėjant nacionalinėms pajamoms. Norint, kad verslas klestėtų, įmonė turi atsižvelgti į realiųjų pajamų lygį. Jei jis yra žemas, o prekių kainos yra aukštos, tai įmonė sunkiai gyvuos, negaus pelno, nes gyventojai negalės įsigyti įmonės siūlomų paslaugų.

Įmonė veiklos pradžiai įsigijo įrankius, reikiamus efektyviam darbo vykdymui. Tai kompiuteriai su internetu, spausdintuvai, skaneriai, telefonai ir kita. Įmonės veiklai didelę įtaką turi besiplečiančios naujos technologijos.

Įmonei įtakos turi energetika – suvartojama elektra produkcijos gamybai.

Įmonė vadovausis visais įmonės legalią veiklą patvirtinančiais Lietuvos Respublikos įstatymais:

Mikroaplinka kiekvienai įmonei turi didelę įtaką, kaip ir pati įmonė mikroaplinkai. UAB „Viljula“ ne išimtis. Mikroaplinkos elementai yra tokie: tiekėjai, konkurentai, pati firma, kontaktinės auditorijos, marketingo tarpininkai bei klientai.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 84 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 36 puslapiai (4814 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jurgita
  • Sąskaitų mokėjimo agentūra verslo planas
    10 - 7 balsai (-ų)
Sąskaitų mokėjimo agentūra verslo planas. (2015 m. Lapkričio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/saskaitu-mokejimo-agentura-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 14:38
×