Sąskaitų planas ir jo sudarymo principai


Įvadas. Sąskaitų plano ir finansinės atskaitomybės ryšys. Sąskaitų plano paaiškinimai ir pagrindinės sąskaitų korespondencijos. Klasė. Ilgalaikis turtas. Klasė. Trumpalaikis turtas. Klasė. Nuosavas kapitalas. Klasė. Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai. Klasė. Pajamos. Klasė. Sąnaudos. Išvados. Literatūros ir informacijos šaltiniai. Priedai.

Kiekviena įmonė turi susidaryti arba savo individualų sąskaitų planą (7 str. 3d. „Ūkio subjektas susidaro savo sąskaitų planą. Jį tvirtina to ūkio subjekto vadovas.”), atsižvelgdama ne tik į išorinius, bet ir į vidinius informacijos poreikius. Remiantis pavyzdiniu sąskaitų planu kiekvienos įmonės individualus sąskaitų planas gali būti išplėstas ir detalizuotas, įvedant naujų sąskaitų, kad būtų sukaupta kokybiška apskaitos informacija, arba priešingai, įmonei nereikalingų sąskaitų gali būti atsisakoma.

Darbo objektas – sąskaitų planas ir jo sudarymo principai.

Darbo tikslas – išanalizuoti sąskaitų planą ir jo sudarymo principus.

Uždaviniai:

išnagrinėti sąskaitų planą;

atskleisti, jo ir finansinės atskaitomybės ryšį;

išanalizuoti jo sudarymo principus.

  • Microsoft Word 45 KB
  • 2013 m.
  • 30 puslapių (5910 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eglė
  • Sąskaitų planas ir jo sudarymo principai
    10 - 4 balsai (-ų)
Sąskaitų planas ir jo sudarymo principai. (2013 m. Gruodžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/saskaitu-planas-ir-jo-sudarymo-principai.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 26 d. 07:19
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo