Šatrijos raganos biografijos analizė, kontekstai ir kūriniai


Satrijos ragana kontekstas. Satrijos ragana istorinis kontekstas. Satrijos ragana biografinis kontekstas. Satrijoa ragana kontekstas. Sename dvare ir istorinis kontekstas. Satrijos raganos biografinis kontekstas. Šatrijos raganos biografiniai kontekstai.

Šatrijos Ragana. Asmenybė. Kontekstai. Epocha. Lit. Srovės. Grožinė kūryba. Veikėjai. Kultūriniai kontekstai. Kitų autorių kūriniai. Istorinis kontekstas XIX 2 pusė-XX pradžia. -. Biblinis kontekstas. Filmai, spektkliai. Kūrybos aktualumas šiandien. Samprotavimo temos. Literatūrinės sąvokos, tinkančios šiam autoriui. Prasmingos kūrinio citatos.

Tikrasis vardas ir pavardė yra Marija Pečkauskaitė. Šatrijos Ragana gyveno sename dvare, buvo jo bajoraitė, tačiau išliko labai paprasta, ne tokia kaip dauguma bajorų. Marija visuomet stengėsi apriboti savo poreikius, kad tik galėtų ką nors sušelpti tiem, kam to labiausiai reikėjo, ypač vaikams. Taip pat ji buvo meniškos sielos: mėgo skaityti, dainuoti, rašė dienoraštį. Rašytojos bičiulis Povilas Višinskis ją praminė raganėlės vardu dėl juodų plaukų ir juodų didelių akių.

  • Microsoft Word 91 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (853 žodžiai)
  • Mokykla
  • Tomas
  • Šatrijos raganos biografijos analizė, kontekstai ir kūriniai
    10 - 3 balsai (-ų)
Šatrijos raganos biografijos analizė, kontekstai ir kūriniai. (2014 m. Kovo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/satrijos-raganos-biografijos-analize-kontekstai-ir-kuriniai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 06 d. 19:14
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo