Saugomų teritorijų administravimas Lietuvoje


Saugomų teritorijų administravimas Lietuvoje. Saugomos teritorijos. Lietuvos saugomų teritorijų sistema. Tarptautinės svarbos saugomos teritorijos lietuvoje. Natura. Lietuvos saugomų teritorijų sistemos privalumai. Saugomų teritorijų problemos ir tendencijos. Klausimai.

Buveinių/rušių apsaugos teritorijos. Steigiamos svarbių rūšių, bendrijų ar unikalių savybių apsaugai, naudojant specialias tvarkymo ir ūkinės veiklos priemones; 5. Saugomos kraštovaizdžio ar jūrų akvatorijų vietovės. Steigiamos unikaliam kraštovaizdžiui išsaugoti ir rekreacinei veiklai jose organizuoti; 6. Tvarkomos gamtinių išteklių vietovės. Steigiamos subalansuotam (tausojančiam) gamtinių išteklių naudojimui ir apsaugai.

1. Ar žinote Lietuvos teritorijų, kurios jūsų nuomonę taip pat turėtų būti priskirtos prie saugomų ? 2. Kaip jums atrodo ar visos Lietuvos saugomos teritorijos yra vertos būti saugomos ? 3. Kokias dar problemas su kuriomis susiduriama saugomų teritorijų klausimais galėtumėte įvardinti ? 4. Svarbiausias teisinis dokumentas, kuriuo remiantis steigiamos ir saugomos gamtinės, istorinės ar kultūrinės teritorijos ?

  • Aplinka Skaidrės
  • MS PowerPoint 950 KB
  • 2014 m.
  • 17 puslapių (917 žodžiai)
  • Aiva
  • Saugomų teritorijų administravimas Lietuvoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Saugomų teritorijų administravimas Lietuvoje. (2014 m. Kovo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/saugomu-teritoriju-administravimas-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 09:09
×