Saugos klausimai atsakymai


Zmogaus saugos kryziazodis. Zmogaus saugos kryziazodziai. Kryziazodziu klausimai ir atsakymai. Darbo saugos egzamino klausimai. Žmogaus sauga kryžiažodis. Kryziazodziu klausimai su atsakymais. Darbu saugos temos. Kryziazodzio klausimai ir atsakymai. Zmogaus sauga klausimai. Chemijos kryziazodis su atsakymais.

Kaip skirstomos vėdinimo sistemos pagal oro cirkuliacijos sužadinimo būdą? Pagal oro cirkuliacijos sužadinimo būdą vėdinimo sistemos skirstomos įnatūralias ir mechanines arba = mišrusis. Kur turi būti registruojami garo katilai? Kokia yra gamybinių procesų priešgaisrinė klasifikacija? Kas ir kaip organizuoja priešgaisrinę saugą įmonėje? Kas yra pavojingas objektas? Kokie yra cs ir gelbėjimo sistemos organizavimo ir veiklos principai? Kokias pareigas ir funkcijas vykdo ministerijos cs srityje? Ką vykdo ekstremalių situacijų valdymo centras? Kaip pasigaminti vatos-marlės raištį? Kaip suprantate paprasčiausias priedangas? Kas yra žalių judėjimas?

133.Kaip skirstomos vėdinimo sistemos pagal paskirtį? skirstomos vėdinimo sistemos pagal paskirtį į tiekiamasias ir ištraukiamasias.

134.Kaip skirstomos vėdinimo sistemos pagal apimtį (patalpos)? skirstomos vėdinimo sistemos pagal apimtį- bendraapykaitinės ir vietinės.

135.Kas sudaro ištraukiamąją vėdinimo sistemą? Ištraukiamosios vėdinimo sistemos susideda iš oro siurbimo angų, specialių atvamzdžiųn ( arba gaubtų, traukos spintų, šoninių nutrauktuvų), išcentrinio ventiliatoriaus, ortakių, oro valymo įrenginių, oro išleidimo į atmosferą šachtos, kuri įrengiama 1-1,5m aukštyje virš stogo.

136.Kokios yra gamybinio apšvietimo rūšys? Natūralusis ir dirbtinis, dar gali būt mišrusis.

137.Kokios yra natūralaus apšvietimo rūšys? natūralus apšvietimas yra šoninis ir viršutinis, dar gali būt mišrusis.

140.Kaip skirstomas triukšmas pagal jo kilimo šaltinį? Triukšmas skirstomas: mechaninis(sukeliamas judančių mašinų,mehanizmų ir jų mazgų) ir aerohidrodinaminis(dideliu greičiu judančių oro,dujų, garų ar skysčių), elektromagnetinės kilmės triukšmai.

142.išvardinkite technines triukšmo mažinimo priemones?mažinamas jį keliančio šaltinio triukšmas; pekeičiama triukšmo sklidimo kryptis; racionaliai suplanuojami įmonės cechai, taip pat patalpų akustinė apsauga; mažinamas triukšmo sklidimas.

145.Kaip skirstoma vibracija pagal atsiradimo šaltinį darbo vietose? Mechaninė, periodinė ir atsitiktinė.

148.Kokie yra apsaugos nuo elektromagnetinių laukų būdai? Reikia pakeisti galingus generatorius mažesnės galios generatoreis( jei įmanoma) arba naudoti absorcines apkrovas (antenų ekvivalentus) ir galio slopintuvus-ateniuatorius, kurie visiškai nuslopina arba iš dalies slopina perduodamą energiją. Nuolatinio veikimo įtaisuose elektromagnetiniai virpesiai apsorbuojami medžegomis, kurių didelis apsorbacijos koeficiantas(guma, polistirolis ir k.t.)

149.Kaip skirstomos asmeninės darbuotojų saugos darbe priemonės? asmeninės darbuotojų saugos darbe priemonės skirstomos: galvai apsaugoto; klausai; akims; veidui; kvėpavimo takams; plaštakoms ir rankoms; kojoms ir pėdoms; odai; liemeniui ir pilvui; įranga apsaugoti nuo kritimo; apsauginiai darbo drabužiai; gelbėjimo priemonės.

150.Kaip skirstomi elektros tiekimo tinklai pagal srovę? elektros tiekimo tinklai pagal srovę skirstomi į kintamuosius ir nuolatinės srovės tinklus.

151.Kaip skirstomi elektros tiekimo tinklai pagal įtampą? elektros tiekimo tinklai pagal įtampą skirstomi į žemosios (U<1000) ir aukštosios(U>1000) įtampos tinklus.

152.Kokią įtampą naudoja dauguma vartotojų? Didžiausia vartotojų dalis yra įjungta į kintamosios 380/220V 50Hz dažnio elektros tiekimo tinklus, kuris būna vienfazis arba trifazis.

153.Kaip vadinama įtampa tarp dviejų fazinių laidų?Kokia yra Įtampa V? įtampa tarp dviejų fazinių laidų vadinama linijine ir lygi 380V.

159.Kas yra įnulinimas? Apsauginis įnulinimas suprantamas elektros srovei laidžių korpusų sujungimas elektros grandine su įžemintu maitinimo tinklo o tašku.

164.Kaip apsisaugoti nuo statinės elektros? Kad nesusidarytų statinė elektra reikia visus įrenginius, aparatus, vamzdynusir kiti įtaisai turi būti įžeminti. kai nepakanka, taikomas medžiagų paviršiaus ir tūrinės varžos sumažinimo būdas.

167.Kokios yra garo katilo avarijų priežastys? Sienelių perkaitinimas, kai tiekiama nepakankamai vandens, vamzdžių užsikimšimas išviromis arba nuodegomis; apsauginių vožtuvų gedimas; terminės ir cheminės korozijos poveikis; per dideli slėgei ir peraukšta temperatūra, kurių neatitinka katilų ar aparatų sienelių metalo stiprumas.

168.Kokie reikalavimai keliami garo katilams?kiekviename garo katile turi būti įtaisai nandens lygiui stebėti, t.y. lygmačiai; lygmačiuose turi būti pažymėti viršutinis ir apatinis vandens lygis.kad katilų sienelės neperkaistų, nesideformuotų, neįtrūkinėtų ir nesusproginėtų, skysčio lygis turi būti bent 100mm aukštesnis už kūryklų dujomis kaitinamo aparato paviršiaus ribą. Negalima perpildyti katilo, nes kaitinant gali sprogti.

170.Kur turi būti registruojami garo katilai? garo katilai turi būt registruojami Valstybinėje darbo inspekcijoje prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

  • Microsoft Word 49 KB
  • 2016 m.
  • 9 puslapiai (8097 žodžiai)
  • Universitetas
  • Saugos klausimai atsakymai
    10 - 1 balsai (-ų)
Saugos klausimai atsakymai. (2011 m. Birželio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/saugos-klausimai-atsakymai.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 16:32
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo