Saugus eismas skaidrės


Saugaus eismo skaidrės. Literatura apie saugos dirzus. Skaidres apie vairavima. Scenarijus saugus eismas. Skaidrės saugus. Vairavimo skaidres. Skaidres apie sauga vairuojant automobili. Skaidres apie eisma. Skaidres apie saugu eisma. Referatas temai suagus eismas.

Lietuvių skaidrės. Eismo saugumo užtikrinimas vairuojant automobilį. Kas draudžiama vairuojant automobilį? Sms žinutę rašančio automobilio vairuotojo. Sms žinučių rašymas arba skaitymas vairuojant. Kaip alkoholis veikia vairavimą? Netgi nedidelis kiekis alkoholio. Truputį apgirtęs ir prie vairo atsisėdęs žmogus įgauna. Alkoholio poveikis vairuotojo sugebėjimams. Negeri už vairo. Vairavimo ir poilsio režimas. Kasdienio vairavimo trukmė negali viršyti. Vairavimas be poilsio! Nuovargis kelyje. Kaip tinkamai reikia vairuoti? Sumanė staigiai užsukti posūkį. Kaip sėdime prie vairo. Vairas. Saugos diržai. Statistika. Ko reikia laikytis? Ką galima padaryti? Išvada. Literatūra.

Saugus eismas skaidrės. (2013 m. Vasario 19 d.). http://www.mokslobaze.lt/saugus-eismas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 04:05