Saugus eismas


Saugus eismas referatas. Rasinys apie saugu eisma. Rasinelis saugus eismas. Skaidres apie saugu eisma. Rasiniai apie saugu eisma. Rasinelis apie saugu eisma. Saugus eismas skaidres. Saugus eismas rasinys. Saugaus eismo rašiniai. Skaidres apie eisma.

Mes kartais net nepagalvojame kiek daug pavojų tyko už kiekvieno žingsnio. Vienas iš pavojų, tai nesaugus vairavimas kelyje. Daug žmonių žūva autoavarijose. Kad ši tema įgautų prasmę, aš papasakosiu vieną istoriją.

Vyksta civilinės saugos pamoka. Mokiniai užsirašinėja viską ką mokytojas diktuoja. Staiga jis paklo kas tau leido kalbėti?- sumišęs dėstytojas paklausė vaiko,- sėsk tu tiktais,- ir itaigi, istorija prasideda mažame miestelyje, kurio pavadinimo neminėsiu. Buvo graži ir saulėta pavasario diena. Su draugu, mes gėrėjomės paukštelių čiulbėjimu, ir pirmųjų pavasario žibučių skleidimusi. Maniau, kad šios dienos niekada nesibaigs. Bet deja. Kartą nepagalvoją apie pasekmes, tokiems vyrukams iškrėtėme išdaigą. Kai jie prie upes žvejojo, mes su, sigitu, paleidome jų dviračius tiesiai į upę.

Taigi, mes ėjome tamsų vakarą šaligatviu ir tie minėti vyrukai mus pradėjo vytis. Mes puolėme begti. Galvojau, kad man atėjo paskutinioji. Taip ir buvo, bet ne man. Sigitas, nepagalvojąs apie gresiantį pavojų, bėgo per kelią. Aš šaukiau -‘‘stok, nebėk!‘‘- bet jis manęs neklausė. Draugo lemtingas žingsnis pakeitė visą jo gyvenimą. Draugą pertrenkė ‚‘‘keturratė pabaisa‘‘- mašina.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (463 žodžiai)
  • Mokykla
  • Osvaldas
  • Saugus eismas
    10 - 2 balsai (-ų)
Saugus eismas. (2011 m. Balandžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/saugus-eismas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 23:58
×