Saugus elgesys sportuojant


Saugus elgesys sportuojant. sportinė apranga. Bendrieji saugos reikalavimai. Kūno kultūros mokytojas. Prieš pratybas apžiūrėti vietovę. Kasmet. Reikalavimai aprangai ir avalynei. Apranga turi atitikti anatomines ir fiziologines sportuojančių vaikų ypatybes. Apranga turi atitikti klimatines sąlygas ir metų laiką. Svarbu geras drabužių laidumas orui ir drėgmei. Žiemą aprangą lauko pratyboms reikia rinktis tokią. Parinkti avalynę pagal klimatines sąlygas ir metų laiką. Avalynė turi atitikti kojos dydį. Sporto klubuose, sporto salėse sportuoti draudžiama jei. Apsvaigę nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų. Nepilnamečių lankymasis. sporto klubuose. Nepilnamečiams iki 14 metu Sporto klube sportuoti draudžiama. Sutikimas patvirtina, kad nepilnamečio sveikatos būklė leidžia naudotis sporto klubo paslaugomis.

Svarbu geras drabužių laidumas orui ir drėgmei. Apranga turi gerai sugerti prakaitą ir riebalinių liaukų išskyras. Todėl apatinė apranga nerekomenduotina iš sintetinio pluošto.

Žiemą aprangą lauko pratyboms reikia rinktis tokią, kad jaustųsi lengvas šaltukas. Būtina patogi kepuraitė.

Avalynė turi atitikti kojos dydį, nespausti kraujagyslių, nervų ir nevaržyti judesių. Ankšta ir per didelė avalynė nutrina, pažeidžia odą, pritrina nuospaudas.

Sporto klubuose, sporto salėse sportuoti draudžiama jei:.

Apsvaigę nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų. Neturi švarios ir tvarkingos sportinės aprangos ir avalynės. Nesilaiko asmens higienos reikalavimų. Serga užkrečiamomis ligomis.

  • Kūno kultūra Skaidrės
  • MS PowerPoint 46 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (366 žodžiai)
  • Dovydas
  • Saugus elgesys sportuojant
    10 - 8 balsai (-ų)
Saugus elgesys sportuojant. (2015 m. Gegužės 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/saugus-elgesys-sportuojant.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 22:33
×