Saugus elgesys su elektra


Saugus elgesys su elektra. Pirmiausia kas yra elektra. ELEKTROS smūgis - kaip padėti? Pirmas. Iškart skambink bendruoju pagalbos telefonu 112! Antras. Suteik pirmąją pagalbą ir pats! ELEKTROS sukeltas gaisras - ką daryti? Pirma. Jei gaisras nedidelis - pasirūpink pats. Nutrūkęs ELEKTROS laidas - kaip elgtis? Pirma. Jei nutrūkęs laidas liečia žemę. Antra. Jei nutrūkęs laidas liečia automobilį. Dingo elektra-ką daryti?

Nutrūkęs ir ant žemės nukritęs ELEKTROS laidas gali pridaryti labai daug žalos. Jei tokį pamatai, laikykis nuo tos vietos kuo toliau arba stenkis laikytis žemiau pateikiamų nurodymų.

ELEKTRA namuose gali dingti dėl pačių įvairiausių priežasčių. 1.Žvilgtelk pro langą, ar tavo kaimynų languose taip pat tamsu. 2.Jei ELEKTRA dingo dienos metu, išeik pasiteirauti kaimynų, ar ir jų namuose nėra elektros. 3.Jei pas kaimynus ELEKTRA yra, tikėtina, kad įvyko gedimas tavo bute ar name. 4.Tokiu atveju pirmiausia reikia patikrinti ELEKTROS saugiklius! Tą turi padaryti suaugusieji. 5.Jei esi namuose vienas, paprašyk kaimynų pagalbos.

Jei kaimynų namuose taip pat nėra ELEKTROS, gali būti, kad įvyko išorinis ELEKTROS tiekimo gedimas. 7.Tuomet reikia skambinti elektros tiekimo bendrovei LESTO telefonu 1802 ir pranešti apie tai. 8.Kol namuose nėra ELEKTROS, gali pasišviesti žibintuvėliu ar žvake. Tik būk itin atsargus su liepsna! 9.Dingus elektrai, ELEKTROS prietaisus rekomenduojama išjungti iš ELEKTROS tinklo. Pirmiausia iš kištukinio lizdo ištrauk kompiuterio, televizoriaus, šaldytuvo ELEKTROS kištukus. Taip išvengsi gaisro grėsmės. 10.Norėdamas sužinoti, kada elektra atsiras, palik į ELEKTROS tinklą įjungtą vienos lempos jungiklį.

  • Elektrotechnika Skaidrės
  • MS PowerPoint 325 KB
  • 2016 m.
  • 17 puslapių (893 žodžiai)
  • Eitvydas
  • Saugus elgesys su elektra
    10 - 3 balsai (-ų)
Saugus elgesys su elektra. (2014 m. Rugsėjo 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/saugus-elgesys-su-elektra.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 12:19
×