Saugus Europietiškas manikiūras


Saugus (europietiškas) manikiūras. Manikiūras – speciali rankų priežiūra, nagų valymas ir lakavimas. Europietiškas manikiūras. Europietiškas manikiūras dar vadinamas manikiūru „Be žirklių“ yra mažiausiai kenksminga manikiūro rūšis. Atlikimas. Europietiškas manikiūras yra atliekamas tokiu būdu nagai dildinami ir ant odelių uždedama speciali priemonė. Europietiško manikiūro būdai. Europietiškas manikiūras atliekamas dviem būdais drėgnuoju ir sausuoju. Europietiško manikiūro nauda. Nagų odelės nėra. Europietiško manikiūro kontraindikacijos. Vienintelis dalykas į kurį reiktų atkreipti dėmesį šiurkšti. Priemones reikalingos atliekant europietišką manikiūrą. Dezinfekcijos skystis Nagų. Rekomendacija. Šis manikiūras rekomenduojamas tiems žmonėms. Saugaus (europietiško) manikūro eiga. Pirmiausia rankos dezinfekuojamos. Šaltiniai.


Europietiškas manikiūras dar vadinamas manikiūru „be žirklių“ yra mažiausiai kenksminga manikiūro rūšis. Atliekant šį manikiūrą dažnai, nagų odelė ir nagai tampa tvarkingesni.

Nagų odelės nėra karpomos, todėl rizika susižeisti ar įkirpti į odą yra yra labai nedidelė. Tinka jautriai odai. Po manikiūro neatsiranda įbrėžimų. Jis yra tinkamas tiems, kurie bijo aštrių ašmenų, žirklių ir pincetų. Tinkamas vaikams ir paaugliams.

Dezinfekcijos skystis, Nagų dildė, Odelių minkštiklis, Apelsinmedžio lazdelė, Rankų kremas, Kremas ar aliejukas skirtas nagams ir odelems po manikiūro.

Pirmiausia rankos dezinfekuojamos, Nagų dilde sulyginamas nagų ilgis ir suteikiama forma, Užtepamas odelių minkštiklis, turintis vaisių rūgščių, Rankos mirkomos vonelėje kol suminkštėja odelės, Odelės atstumdomos apelsinmedžio lazdele, Rankos, nagai ir odelės patepamos drėkinamuoju kremu.

  • MS PowerPoint 945 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (322 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Eglė
  • Saugus Europietiškas manikiūras
    10 - 3 balsai (-ų)
Saugus Europietiškas manikiūras. (2018 m. Sausio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/saugus-europietiskas-manikiuras.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 19 d. 18:41
×