Saugus internetas


Saugus internetas skaidres. Ar vaikai bei paaugliai yra saugus internete. Patarimai vaikams kaip saugiai naudotis internetu. Referatai apie interneto sauguma. Sugus ninternetas testas. Internetas skaidres. Namų darbas už temą: saugus internetas. Skaidres apie saugus internetas. Saugus naudojimasis kompiuteriu ir internetu skaidres siustis. Skaidres apie saugu interneta parsisiusti.

Ar vaikai bei paaugliai yra saugūs internete? Naudotis internetu bus saugu, jei nepamiršite trijų pagrindinių dalykų. Dar keli saugaus interneto patarimai. Internetiniai draugai. kibernetiniai chuliganai. privačios informacijos atskleidimas. Grėsmes internete. Virusai. Kompiuterinių virusų pasiskirstymas. Žalingias turinys. Spam. Spyware. Vaikai ir internetas. Apie programą „saugesnis internetas“.

Viena iš didžiausių grėsmių tyko, kai vaikai bendrauja internete su nepažįstamais žmonėmis, todėl labai svarbu būti itin budriems, nes atsitinka, jog kito ekrano pusėje gali sėdėti ne tas žmogus, kuriuo jis prisistato. Tai gali būti ne vaiko bendraamžis, o suaugęs asmuo, siekiantis vaikui pirmiausia įteigti, kad jis yra jo tikras draugas, o vėliau priekabiauti ir tenkinti savo iškreiptas fantazijas. Norėdamas vaikui įrodyti, kad jis tikrai yra jo bendraamžis, jis gali kaip neva įrodymus siųsti visai svetimo vaiko nuotraukas. Vaikai neturėtų tikėti tuo, ką jiems rašo ir ką jiems siunčia “internetiniai draugai”. Svarbu vaiką mokyti, jog būtų atsargus bendraudamas su internetiniais draugais, neiti į susitikimus su jais, nesidalinti privačia informacija. Tėvai turėtų žinoti, jog svarbu yra pažinti ne tik realius vaiko draugus, bet ir tuos, kurių mes niekada nematome, tačiau jie praleidžia daug laiko su mūsų vaikais virtualiu budu.

  • MS PowerPoint 960 KB
  • 2012 m.
  • 16 puslapių
  • Gumowas
  • Saugus internetas
    10 - 1 balsai (-ų)
Saugus internetas. (2012 m. Balandžio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/saugus-internetas.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 13 d. 19:54
×