Saugus ir teisetas naudojimasis informacija bei e.paslaugomis


Saugus ir teisėtas naudojimasis informacija bei E. Paslaugomis. E. Paslaugos Viešosios e. Paslaugos Elektroninis parašas (e. Parašas) E. Prekyba ir e. Bankininkystė Asmens duomenys ir jų apsauga Asmens duomenys elektroninėje erdvėje Asmens duomenų saugumo užtikrinimas Autorių teisės Apibrėžimas Autorių teisės Lietuvoje Galiojimas Tarybų Sąjungoje sukurtų kūrinių statusas Antrosios kartos saityno paslaugos Apibrėžimas Tinklaraščiai (angl. Blog) Sklaidos technologijos (RSS) Socialiniai tinklai Bendrojo naudojimo ištekliai Informacijos kompiuteryje apsauga Kenkimo programos.

Elektroninėje erdvėje identifikuoti asmenį padeda pažangi duomenų naudojimo ir perdavimo technologija - elektroninis parašas.

E. parašui kurti bei jo autentiškumui tikrinti naudojama speciali aparatinė ir / ar programinė įranga. E. parašą išduoda sertifikavimo paslaugų teikėjai, jo galiojimo laikas ribotas.

Tai internetinis dienoraštis; automatiškai formatuojami naujienų puslapiai. Esminis tinklaraščių bruožas – jie viešinami ir yra prieinami saityno naudotojams. Dauguma tinklaraščių saityne yra asmeniniai. Kartais jie pakeičia asmenines svetaines,kurias kurti ir tvarkyti kiek sudėtingiau nei tinklaraščius. Tinklaraščiai atlieka bendravimo, pramogos, susipažinimo su naujais žmonėm ar psichologinės pagalbos funkcijas. Taip pat yra įmonių, organizacijų, bendruomenių tinklaraščių, kurie naudojami veiklai populiarinti, ryšiams su visuomene palaikyti. Yra daug tinklaraščių skirtų tam tikrai temai (knygoms, automobiliams ir t.t.). Mėgstantiems taupyti laiką labiau patinka mikrotinklaraščiai ( Twitter). Jų išskirtinis bruožas – ribojamas staipsnių dydis (ženklais).

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 298 KB
  • 2014 m.
  • 12 puslapių (2215 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Edikas
  • Saugus ir teisetas naudojimasis informacija bei e.paslaugomis
    10 - 4 balsai (-ų)
Saugus ir teisetas naudojimasis informacija bei e.paslaugomis. (2014 m. Vasario 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/saugus-ir-teisetas-naudojimasis-informacija-bei-epaslaugomis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 00:28
×