Saugūs namai didžiausia gyvenimo vertybė. Pagrįskite arba paneikite šį teiginį


Ar namai yra vertybe. Namai vertybe. Namai didziausia vertybe. Namai tai vertybe. Namu vertybes. Namai - vertybe. Namų vertybė. Saugus namai didziausia vertybe. Saugus namai rasinys. Ar namai yra vertybe rasinys.

Saugūs namai – didžiausia gyvenimo vertybė. Pagrįskite arba paneikite šį teiginį.

Beveik kievieną dieną grįžtame po darbo, mokyklos ar universiteto į savo gyvenamąją vietą – namus. Juose praleidžiame gan svarbų laiką savo dienoje ir gyvenime. Namuose galime atrodyti išoriškai taip kaip niekur kitur, elgtis laisviau nei viešoje vietoje. Tik juose galime visiškai atsipalaiduoti, pailsėti, pasikrauti energijos kitai darbo dienai. Tačiau kaip mes suprantame sąvoką saugūs namai? Kodėl žmogus jaučiasi saugiausias būtent savuose namuose ? Ar tai, kad turi stogą virš galvos, tau gali garantuoti saugumą? Kas kartais trukdo jaustis namuose saugiam? Ir ko reikia, kad jaustumeisi saugus juose?

Namai, rodos, toks paprastas žodis. Jį dažnai vartojame savo kasdienėje kalboje. Vartojame net nesusimąstydami, ką jis iš tikro reiškia, neįsigilindami į šio, atrodo, paprasto žodžio prasmę. Bet ar jis toks paprastas kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio? Jokiu būdu ne. Daugumai žmonių sąvoka saugumas pirmiausiai asocijuojasi su gerai užrakintomis durimis, kokybiškai pastatytu namu, sandariais langais, neprakiurusiu stogu, tvarkinga elektros sistema, vandentiekiu. Kiti jaučiasi saugūs turėdami gerus kaimynus. Bet visa tai yra daugiau sugumas bendrąja prasme, sudarantis tik dalį tikrojo saugumo jausmo.Yra be galo daug literatūros leidinių, knygų, televizijos laidų ar net mokslo šakų, tokių kaip „Feng – Shui“ - kalbančių apie namų vidų, apie tai, kaip teisingai, harmoningai įrengti namus ar kitą erdvę, kad galėtume namuose kuo geriau, būtų geresnė gyvenimo kokybė. Visa tai leidžia pajausti komfortą, jaukumą.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 11 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (900 žodžiai)
  • Mokykla
  • Laurynas
  • Saugūs namai didžiausia gyvenimo vertybė. Pagrįskite arba paneikite šį teiginį
    10 - 1 balsai (-ų)
Saugūs namai didžiausia gyvenimo vertybė. Pagrįskite arba paneikite šį teiginį. (2012 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/saugus-namai-didziausia-gyvenimo-vertybe-pagriskite-arba-paneikite-si-teigini.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 12:07
×