Saugus seksas referatas


Skaidres apie seksa. Referatas apie seksa. Gmo referatai.

J. Mcdowell’is – plačiai žinomas jav jaunimo ugdytojas, skaitantis populiarias paskaitas dorovės temomis. Jo nuoširdūs, įtaigūs pokalbiai su įvairaus amžiaus jaunuoliais vyksta perpildytose salėse. Pastaraisiais metais jis kviečiamas į įvairias pasaulio šalis, kur auditorijos būna perpildytos. Šis straipsnis parengtas pagal keturių jo paskaitų sutrumpintą stenogramą.

Noriu kalbėti iš širdies, kaip tėvas. Apie seksą. Norėčiau, kad tu būtum mano dukra, tu – mano sūnus, o jūs visi – mano vaikai. Įsivaizduokime, jog mes visi sumanėme išgerti kokakolos, atsisėdome prie staliuko ir žiūrėdami viens kitam į akis, kalbamės apie seksą. Ir klausomės vienas kito. Kaip tėvas dar kalbėsiu ir dėl to, kad iš tiesų esu tėvas. Vyriausioji dukra – aštuoniolikmetė kalifornijos universiteto pirmo kurso studentė. Kai ji rengėsi į išleistuvių vakarėlį mokykloje, aš pasakiau: brangioji, nežinau, kiek tau bus metų, kai pradėsi vaikščioti į pasimatymus, bet nuo šiol, kol tebesi šiuose namuose, kai eisi susitikti su draugais, arba į pasimatymą, aš visados taip darysiu . Išsitraukiau iš kišenės žetoną ir pasakiau: įsidėk šį žetoną į rankinę ir visados jį ten laikyk. Jeigu linksminantis su draugais ar kokiame vakarėlyje koks nors vaikinas siūlys ar vers tave lytiškai santykiauti, o tu negalėsi jam atsispirti, atidaryk rankinę, išsitrauk žetoną ir paduok jam sakydama: imk šį žetoną ir paskambink mano tėvui. Jei jis leis – ir aš sutiksiu . Kitą savaitę, tokio žetono paprašė trys mano dukters draugės. Suprantu, kad esu žmogus, priklausantis kitai nei jūs kultūrai, kalbantis kitokia kalba, bet neabejoju, kad beveik visose kultūrose jaunimo problemos panašios. Kodėl kalbėsiu būtent apie seksą? Tai labai svarbu. Jūs, jaunimas, esate atviri pagundoms, ir jeigu įstengsite tai suprasti, sugebėsite patys kontroliuoti savo lytinį gyvenimą. Jauni žmonės baiminasi dviejų dalykų: kad niekas jų nepamils, ar jie patys nesugebės pamilti. Tam turi įtakos masinė kultūra, visuomenės informavimo priemonės, o labiausiai – kino ir televizijos produkcija. Dėl ko kyla ši baimė? Mylėti neišmoksite klausydamiesi paskaitos. Greičiau mokomės iš pavyzdžių. Mylėti paprastai mokomės iš savo tėvų. Bet šeimos modelis žlungavienas svarbiausių ir nuostabiausių dalykų, kurių galiu išmokyti savo keturis vaikus, - mylėti mamą. Jeigu vaikams rodysiu pozityvų meilės modelį, Kaip vyras myli moterį, tuo formuosiu atitinkamą jų požiūrį į šeimyninius santykius. Jeigu jumyse neįsitvirtinęs toks meilės modelis, tai nesate apsaugotas nuo žmogaus, kuris jums pareikš: aš noriu su tavimi permiegoti , o jūs priimsite tokį pasiūlymą. Ne todėl, kad mylite tą žmogų, ne todėl, kad jis jums patinka, ir netgi ne todėl, kad norite mylėtis, bet todėl, kad norite būti mylimas. Tokia yra tiesa. Kiekvienas iš mūsų trokšta ilgalaikių, tvirtų tarpusavio santykių.

  • Biologija Referatas
  • Microsoft Word 25 KB
  • 2011 m.
  • 10 puslapių (5950 žodžiai)
  • Saugus seksas referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Saugus seksas referatas. (2011 m. Liepos 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/saugus-seksas-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 21:35
×