Saulė ir jos planetos


Referatas apie saule. Skaidres apie zeme ir kitas planetas. Saules sistemos raida referatas. Saules sistemos planetos referatas. Planetos referatas. Skaidres apie planetas. Saule ir jos sistema. Isvados apie saules sistemos planetas.

Įvadas. Saulės sistemos kilmė ir raida. Planetos. Saulės sistemos planetos. Panašios į žemė planetos. Išvados. Naudota literatūra.

Aktualumas: ši tema yra aktuali mokslininkams, astronomijos specialistams ir žmonėms besidominčiams Žemės istorija bei kosmoso paslaptimis.

Darbo tikslas: supažindinti su saulės sistema, išsamiau paanalizuoti jos planetas, taip pat sužinoti apie kitas planetas esančias visatoje, kurios galėtų būti panašios į žemę.

Darbo uždaviniai: 1. Kaip atsirado Saulės sistema.

2. Sužinoti Saulės sistemos planetų ypatumus.

3. Atpažinti Žemę nuo kitų planetų.

4. Kitų planetų egzistavimas.

Metodai: darbe nus naudojamas aprašomasis metodas, nes juo lengva pateikti faktus apie visatą bei planetas.

Naudota literatūra: darbe bus naudojama oficialios kosminių skrydžių agentūros (NASA) internetinės svetainės publikuoti straipsiai bei tekstai, kuriuose yra išdėstyta visa informacija apie Saulės sistemą, planetas. Kitas šaltinis prof. G. Kamuntavičiaus knyga „Visata ir mokslas“, kurioje aiškiai ir glaustai supažindinta su pagrindinėmis sąvokomis apie šio darbo esmę.

Struktūra: darbas yra suskirstytas į du skyrius. Pirmame skyriuje kalbėsiu apie Saulės sistemos atsiradimo prielaidas, jo kilmę. Antrame skyriuje bus plačiai nagrinėjama Saulės sistemos planetos, jų palyginimai, taip pat panašių planetų į Žemę ieškojimas.

  • Astronomija Referatas
  • Microsoft Word 98 KB
  • 2012 m.
  • 9 puslapiai (1853 žodžiai)
  • Universitetas
  • Marius
  • Saulė ir jos planetos
    10 - 3 balsai (-ų)
Saulė ir jos planetos. (2012 m. Lapkričio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/saule-ir-jos-planetos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 09:10
×