Saulėlydžio komisija paskirtis ir veikla


Įvadas. Kas yra saulėlydžio komisija? Komisijos veikla. Komisijos perspektyvos. Išvados. Literatūra. Priedai.

Dauguma šiuolaikinių valstybių turi savo Saulėlydžio komisijas. Pirmą kartą Saulėlydžio komisija buvo įkurta 1977 metais Teksaso valstijoje JAV, siekiant nustatyti valstybinių institucijų darbo dubliavimąsi ir didinti jų veiklos efektyvumą. Šiuo metu tokios komisijos veikia Olandijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV bei kitose valstybėse. Tokios komisijos darosi vis populeresnės tarp daugelio valstybių. Šiame darbe bus atskleista tokios Saulėlydžio komisijos veikla Lietuvoje. Ji Vyriausybės buvo įkurta tam, kad kovotų su biurokratizmu. Ši komisija tapo svarbiausia Valstybės Valdymo tobulinimo dalimi.

Ši tema laba plačiai nagrinėjama užsienio literatūroje, tačiau Lietuvoje labai sunku rasti informacijos apie šią komisiją. Tačiau angliškoje literatūroje labiau nagrinėjamos užsienio saulėlydžio komisijos, daugiausiai JAV ir Jungtinės Karalystės.

Šio darbo tikslas: atskleisti Lietuvoje veikiančios Saulėlydžio komisijos veiklą ir perspektyvas.

Darbo objektas: Valstybės Valdymo tobulinimo komisija.

Darbo uždaviniai:

1.Apžvelgti, kas yra Saulėlydžio komisiją;

2.Išnagrinėti Saulėlydžio komisijos veiklos planą;

3.Aptarti šios komisijos perspektyvas ateityje;

Šiame darbe buvo naudota straipsnių ir internetinių šaltinių analizė, kuri labiausiai padėjo atskleisti šios komisijos darbo aspektus ir suvokti, kodėl ji tokia svarbi Lietuvos Valstybės veiklai.

  • Viešasis administravimas Referatas
  • Microsoft Word 47 KB
  • 2015 m.
  • 15 puslapių (2460 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sandra
  • Saulėlydžio komisija paskirtis ir veikla
    10 - 3 balsai (-ų)
Saulėlydžio komisija paskirtis ir veikla. (2015 m. Vasario 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/saulelydzio-komisija-paskirtis-ir-veikla.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 10:13
×