Saulės kolektorių rinkos plėtros analizė


Saules kolektoriu referatas. Saules kolektoriai magistrinis darbas. Saules energetikos rinkos apžvalga. Saules kolektoriai darbas. Fotovoltiniai saules kolektoriai magistrinis darbas. Saules kolektoriai diplominis. Saules kolektoriu pletra lietuvoje. Elektros energijos ssgg lietuvos. Ssgg analize saules energija. Rinkos pletimo metodai.

Saulės kolektoriai. Įvadas. Saulės energijos panaudojimo sistemų teoriniai aspektai. Saulės energijos panaudojimo sistemų samprata ir poreikis. Schuco saulės energijos panaudojimo sistemų funkcijos ir būdai. Saulės kolektorių rinkos teorinis įvertinimas. Alternatyviosios energijos bendroji rinkos apžvalga. Saulės kolektorių rinka pest analizės metodu. Schuco saulės kolektorių rinka ssgg analizės metodu. Saulės energijos kolektorių rinkos plėtros kiekybinis tyrimas. Tyrimo organizavimas ir metodika. Tyrimo imtis ir analizė. Išvados ir rekomendacijos. Literatūra. Priedai.

Lietuvos Vyriausybės turimais duomenimis, saulės energijos naudojimo šilumos ir elektros energijos gavybai, apimtis Lietuvoje pati mažiausia iš alternatyviosios energijos sričių. Saulės elektrinių tiekiančių elektros energiją į elektros tinklus, šiuo metu nėra. Iš to galima matyti, kad Lietuvoje energijos gavyba pasitelkiant saulės energijos panaudojimo sistemas yra nevystoma ir tik nuo 2011m. planuojama iš jos gauti 2 GWh elektros energijos. Saulės energijos panaudojimo sistemų rinka Lietuvoje yra neišnaudota. Tai iš dalies lemia klaidingi įsitikinimai dėl saulės kiekio reikalingo energijos gavybai. Tačiau saulės energijos panaudojimo sistemos rinka Lietuvoje gali vystytis, tik būtina išsiaiškinti kaip, ją plėsti, pritraukti naujus vartotojus. Ekologinės saulės energijos panaudojimo sistemos ir jų rinka Lietuvoje yra šio darbo objektas.

Darbo tyrimo dalykas – Lietuvos, saulės energijos panaudojimo sistemos (saulės kolektoriaus) ir vartotojų santykis.

Darbo tikslas - atlikus Lietuvos saulės kolektorių rinkos analizę, numatyti tolesnes UAB „Schuco Lietuva“ plėtros galimybes šioje srityje.

Norint pasiekti iškeltą tikslą buvo suformuluoti tokie uždaviniai:

•analizuojant literatūrą išsiaiškinti saulės energijos panaudojimo sistemų teorinius aspektus ir galimybes;

•Lietuvos saulės kolektorių rinkos PEST analizė;

•taikant teorinės analizės metodą (SSGG) įvertinti UAB “Schuco Lietuva” saulės kolektorių rinką;

•taikant kiekybinio tyrimo metodą išanalizuoti saulės energijos panaudojimo sistemų rinkos problemas ir perspektyvas;

•atsižvelgiant į gautus tyrimo rezultatus pasiūlyti tolesnius UAB „Schuco Lietuva“ rinkos plėtros veiksmus.

Darbo tyrimo hipotezė – tikėtina, kad Lietuvoje yra palanki saulės energijos panaudojimo sistemų rinka, turinti neišnaudotas plėtros galimybes.

Darbo metodai – teorinė UAB „Schuko Lietuva“ produkto analizė, makro veiksnių šiai rinkai analizė, Schuco marketingo analizė naudojant SSGG analizės būdą, kiekybinis (anketinis) rinkos tyrimas. Pateikiami ir analizuojami oficialūs Lietuvos Vyriausybės statistiniai duomenys.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 449 KB
  • 2013 m.
  • 28 puslapiai (4914 žodžiai)
  • Universitetas
  • Remigijus
  • Saulės kolektorių rinkos plėtros analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Saulės kolektorių rinkos plėtros analizė. (2013 m. Sausio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/saules-kolektoriu-rinkos-pletros-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 13:55
×